Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o prawie

„Na bieżąco” z przepisami muszą być prawnicy, środowisko sędziowskie, prokuratorzy, radcy prawni, ale i studenci prawa i kierunków pokrewnych. Zapoznaj się z dostępną na Empik.com ofertą publikacji i książek o prawie oraz z kodeksami zawierającymi przepisy z różnych jego dziedzin.

Kategorie książek prawniczych

W naszym sklepie książki o prawie i publikacje prawnicze podzieliliśmy na szereg czytelnych kategorii. Możesz więc zawęzić wyniki wyszukiwania do pozycji traktujących o konkretnym dziale prawa: cywilnego, administracyjnego, finansowego, karnego, pracy, konstytucyjnego, Unii Europejskiej czy międzynarodowego. Do tego znalazły się tu także teksty aktów prawnych, orzecznictwo i inne książki prawnicze.

Specjalizujesz się w prawie pracy? A może chcesz lepiej zapoznać się z prawem Unii Europejskiej lub z prawem międzynarodowym? Pomogą Ci w tym konkretne kodeksy: Kodeks pracy, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania karnego czy Kodeks postępowania administracyjnego. Oprócz tego sięgnij po pozycje dotyczące prowadzenia w Polsce działalności gospodarczej czy też licznych źródłowych aktów prawnych. Dużą grupę książek prawniczych stanowią te dotyczące prawa podatkowego (fiskalnego). Za ich pomocą łatwiej rozliczysz się z fiskusem i zastosujesz przysługujące Ci ulgi.

Dla kogo oferta książek prawniczych?

Wydaje Ci się, że pozycje prawnicze przeznaczone są wyłącznie dla adwokatów, radców prawnych czy sędziów lub asesorów? Nic podobnego! To także cenne źródło wiedzy o aktualnie obowiązującym prawie dla każdego obywatela

Jeśli chcesz dowiedzieć się m.in. o tym, jak wygląda od strony prawnej założenie działalności gospodarczej, jak poprawnie rozliczać się z podatku dochodowego albo jakie prawa przysługują Ci jako pracownikowi, sięgnij po książki prawnicze. Możesz zapoznać się z orzecznictwem sądów powszechnych i Sądu Najwyższego, z kazusami prawnymi czy z innymi pozycjami dotyczącymi tej dziedziny.

Sięgnij po nie w naszym sklepie. Bądź na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami i śledź, jakie orzeczenia wydają sądy w związku z ustawami prawnymi.

więcej