Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Wyczyść filtry

Seria: Projekt: Cosplay usuń

Seria: projekt: cosplay usuń

Manga Projekt Cosplay

Projekt Cosplay jest mangą autorstwa Shinichi Fukudy, zaliczaną do gatunku seinen. W Japonii premierę miała w 2018 roku, na łamach magazynu Young Gangan. Natomiast polska wersja ukazuje się od 2021 pod wydawnictwem Studio JG. Na podstawie mangi stworzono również anime, wykonawstwa studia CloverWorks.

Projekt: cosplay - historia Gojou i Marin

Licealista Gojou Wakana od dziecka interesuje się tradycyjną sztuką tworzenia lalek, ale przez negatywne reakcje otoczenia zamyka się w sobie i stroni od ludzi, ukrywając oryginalne hobby. Jednak kiedy popularna i atrakcyjna Marin Kitagawa przyłapuje nastolatka podczas szycia ubranek, wszystko się zmienia. Dziewczyna zafascynowana twórczością Gojou prosi go o pomoc w stworzeniu wymarzonego stroju. Sama nie jest zbyt dobra w robótkach ręcznych, a jako zapalona otaku bardzo chciałaby spróbować swoich sił w cosplayu. Chłopak pozytywnie zaskoczony podejściem Marin zgadza się na połączenie sił. Ich współpraca układa się znakomicie - zaczynają nabywać znajomości w branży, a oprócz tego rozkwita między nimi uczucie.

Dlaczego warto sięgnąć po Projekt Cosplay?

Manga Projekt Cosplay to opowieść przedstawiająca historię miłosną dwójki nastolatków, których zbliżyła do siebie wspólna pasja. W mandze przewijają się w ważne motywy, takie jak np. wiara w siebie, przełamywanie słabości oraz dojście do sukcesu dzięki ciężkiej pracy. Fabuła przeplatana jest również elementami komediowymi, które umilają czytanie zawartym humorem. Seria reprezentuje gatunek seinen, który w zamyśle adresowany jest do młodych mężczyzn. Jednak dzięki swojej różnorodności, mangi tego rodzaju znajdują wielu fanów również poza domyślną grupą docelową.

W naszej ofercie można znaleźć wszystkie tomy mangi Projekt Cosplay. Wybierz egzemplarz dla siebie i poznaj drogę do sukcesu głównych bohaterów!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Komiksy i manga – najczęściej zadawane pytania