Anna Wolf

Polska pisarka romansów erotycznych, osadzonych najczęściej w czasach średniowiecznych. Podbiła serca czytelników powieściami publikowanymi na Wattpadzie. Dopiero w 2020 roku zadebiutowała na rynku wydawniczym popularną serią „Gangsterzy”, w której skład wchodzi m.in. książka „Serce gangstera”.

Podstawowe dane:

Opis autora

Życie prywatne autorki

Niewiele wiadomo o tym, jak żyje Anna Wolf. Nie ma żadnych informacji ani o dacie urodzenia pisarki, ani o szczegółach z jej dzieciństwa i młodości. Wiadomo jedynie, że dziś jest szczęśliwie zakochana. Ma dwie niemal dorosłe córki, a w domu uroczego cocker spaniela. Z wykształcenia jest inżynierem, ale to literatura stała się dla niej sposobem na życie. Mieszka i pracuje w Gorzowie Wielkopolskim. Jest osobą tajemniczą, broniącą dostępu do swojej prywatności.

Kariera literacka Anny Wolf

Gatunkiem literackim, w którym specjalizuje się Anna Wolf, jest romans z nutką grozy, ale podejmuje także tematykę mafijną i sensacyjną. Bohaterami jej powieści są mroczni i niebezpieczni mężczyźni, którzy bez skrupułów kradną kobiece serca. Pisze też romanse osadzone w okresie średniowiecza, jest autorką powieści: „Rycerska nagroda”, „Dama serca”, „Czarny rycerz”, „Wybór damy” i inne.

Najbardziej znaną pozycją w dorobku literackim Anny Wolf jest seria mafijna „Gangsterzy”. W 2020 roku powieść „Serce gangstera” autorstwa Anny Wolf zadebiutowała w standardowej formie na rynku wydawniczym. Niemal wszystkie swoje książki autorka publikuje na Wattpadzie, choć wyjątkiem od tej reguły jest mafijna trylogia, która ukazała się w wersji papierowej nakładem wydawnictwa NieZwykłe, a także jako e-book.

więcej
Filtruj
Kategorie
Polecane
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
Wydawnictwo
Dostępność
Cena
Ocena

Anna Wolf - książki