Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Ochrona SPF
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Kosmetyki do makijażu twarzy

Kosmetyki do makijażu twarzy pozwalają podkreślić charakter urody. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty rodzime (np. kosmetyki marki Inglot), jak i zagraniczne (np. BourjoisEstee Lauder lub Makeup Revolution). Podkłady, korektory i pudry to tylko niektóre z kosmetyków dostępnych w naszym asortymencie.

Rozświetlacze i róże do twarzy

Rozświetlacze stosuje się w celu skorygowania kształtu twarzy poprzez nadanie jej jaśniejszego kolorytu. Pozwala również uwydatnić kości policzkowe oraz nadać nawilżyć skórę. Kosmetyk nałożony w odpowiedni sposób może również wyszczuplić twarz. W naszym asortymencie znajdują się rozświetlacze o różnym rodzaju konsystencji: w płynie, sztyfcie, kredce oraz kamieniu.

Róże do twarzy wykorzystywane są do nadania makijażowi bardziej naturalnego wyglądu. Stosuje się je również w celu modelowania kształtu twarzy. Róże do twarzy o ciemniejszej tonacji mogą z powodzeniem zastępować blendujące skórę bronzery. Podczas wykonywaniu makijażu zalecane jest połączenie róży do twarzy z rozświetlaczem — po to, aby w estetyczny sposób wymodelować owal twarzy.

Podkłady, korektory i pudry do twarzy

Bazy do twarzy sprawiają, że makijaż utrzymuje się znacznie (nawet o 12 godzin) dłużej. Kosmetyk sprawia również, że koloryt skóry zostaje ujednolicony. Kompletny makijaż twarzy powinien uwzględniać również wykorzystanie podkładu oraz korektora. Pierwszy przygotuje skórę do nałożenia makijażu, odpowiednio ją nawilżając oraz wygładzając jej fakturę. Korektory do twarzy tuszują cienie pod oczami, wypryski oraz wszelkie odbarwienia. Puder pozwoli natomiast podtrzymać atrakcyjny wygląd makijażu.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele kosmetyków skutecznie korygujące niedoskonałości skóry - zarówno popularnych, jak i bardziej niszowych producentów. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś dla swojej skóry!

więcej