Stranger Things

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Stranger Things

W kategorii tej znajdują się produkty powiązane z amerykańskim serialem Stranger Things, którego premiera odbyła się 15 lipca 2016 roku na platformie Netflix. Reżyserami oraz scenarzystami tej produkcji są bracia Matt i Ross Dufferowie. Serial jest zaliczany do dwóch gatunków – horror oraz science fiction. Jego kolejne sezony stały się popularne na całym świecie, w związku z czym powstały liczne gadżety, zabawki i inne produkty dla fanów.

O czym jest serial Stranger Things?

Akcja serialu rozgrywa się w amerykańskim miasteczku Hawkins w stanie Indiana i jest osadzona w latach 80. XX wieku. W poszczególnych odcinkach można odnaleźć wiele odwołań do amerykańskiej popkultury tego okresu, a zwłaszcza filmów, muzyki, gier komputerowych i komiksu.

Czwórka znajomych wraca do domu na rowerze przez ciemny las, jednak jeden z chłopców, Will Byers, znika w tajemniczych okolicznościach. Trójka jego przyjaciół, Dustin Henderson, Mike Wheeler i Lucas Sinclair próbują go odnaleźć. W poszukiwania angażuje się również jego matka Joyce Byers. Nastolatkowie spotykają w lesie dziewczynkę, która nosi nietypowe imię „Jedenastka”. Dysponuje ona paranormalnymi zdolnościami, które mogą pomóc w poszukiwaniach Willa. Wkrótce w śledztwo angażuje się miejscowa policja pod przewodnictwem komendanta Jima Hoopera.

Bohaterowie serialu, chcąc dotrzeć do prawdy o zaginięciu przyjaciela, muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Na ich drodze stają śmiercionośne potwory i szaleni naukowcy dokonujący tajnych eksperymentów.

Produkty nawiązujące do serialu Stranger Things

W naszym asortymencie znajdują się różnego typu produkty dla fanów serialu Stranger Things. Do wyboru jest wiele zabawek, w tym figurki, klocki czy pojazdy. Można także znaleźć gry planszowe i karciane oraz książki czy komiksy z przygodami bohaterów.

Oferta obejmuje również artykuły szkolne, np. plecaki, notatniki, kalendarze, notesy czy naklejki. Nie brakuje ponadto produktów do domu, m.in. obrazów na płótnie, plakatów, kubków, filiżanek czy wycieraczek do butów.

Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów z kolekcji Stranger Things. Są to artykuły dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

więcej