Władca Pierścieni

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Cena

Władca Pierścieni

W kategorii tej znajdują się różne produkty związane z serią fantasty „Władca Pierścieni”. Do wyboru są m.in. książki The Lord of The Rings, ebooki, audiobooki, filmy, gry, zabawki, dekoracje i różnego typu akcesoria.

Władca Pierścieni – książki

W naszym asortymencie znajdują się wszystkie książki z serii „Władca Pierścieni”, których autorem jest brytyjski pisarz J.R.R. Tolkien. W trakcie lektury czytelnik może przenieść się wyobraźnią do fantastycznego świata nazywanego Śródziemiem. Hobbit Frodo Baggins staje na czele Drużyny Pierścienia, wspólnie z czarodziejem Gandalfem, Aragornem, krasnoludem Gimlim, Boromirem, a także innymi hobbitami – Pippinem, Samem i Merrym. Ich celem jest dotarcie do Mordoru, gdzie znajduje się wulkan zwany Górą Przeznaczenia. Muszą wrzucić do niego Jedyny Pierścień, aby ocalić Śródziemie przed zagładą. Aby lepiej poznać świat stworzony przez Tolkiena, warto przeczytać wcześniej książkę „Hobbit”, której akcja poprzedza tą opisaną we „Władcy Pierścieni”.

Władca Pierścieni – audiobooki i ebooki

Powieści z serii LOTR warto czytać nie tylko w formie tradycyjnych książek, lecz także ebooków. Można je zapisać do czytniku ebooków, tablecie czy laptopie, a następnie zabrać ze sobą w dowolne miejsce – bez konieczności przenoszenia ciężkich tomów książek. Ebooki „Władca Pierścieni” umożliwiają również tworzenie notatek oraz łatwe wyszukiwanie fragmentów.

Można także słuchać książek „Władca Pierścieni”. Audiobooki są nagrywane przez profesjonalnych lektorów i aktorów, a zarazem zawierają efekty dźwiękowe. Pozwala to łatwiej wczuć się w świat przedstawiony przez J.R.R. Tolkiena.

Władca Pierścieni – filmy na Blu-Ray i DVD

Historie The Lord of The Rings zostały zekranizowane przez Petera Jacksona i zdobyły w sumie 17 Oscarów i wiele innych nagród filmowych. W naszej ofercie znajdują się wszystkie 3 części „Władcy Pierścieni”„Drużyna Pierścienia”, „Dwie wieże” i „Powrót Króla”. Filmy te są dostępna na DVD oraz Blu Ray. Na niektórych płytach, oprócz kinowych nagrań znajdują się dodatkowe materiały, np. zwiastuny, dokumenty z planu filmowego czy efekty dźwiękowe.

Władca Pierścieni – gry

Fani serii mogą wcielić się w postaci filmowe i przenieść wyobraźnią do fantastycznego Śródziemia. Do wyboru są m.in. gry karciane, na konsolę Nintendo DS oraz planszówki Władca Pierścieni.

Władca Pierścieni – zabawki, dekoracje i akcesoria

W związku z popularnością serii książek i filmów z serii „Władca Pierścieni”, powstały liczne gadżety, dekoracje, zabawki i różne akcesoria. W naszym asortymencie do wyboru są m.in. figurki kolekcjonerskie LOTR, zestawy śniadaniowe, plakaty, kubki czy plakaty z postaciami i motywami ze świata „Władcy Pierścieni”.

Sprawdź naszą ofertę książek, filmów, gier i innych produktów inspirowanych serią „Władca Pierścieni.

więcej