Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
Seria

Podręczniki do biologii do 2 klasy liceum i technikum

W naszej księgarni internetowej znajdują się książki do biologii do 2 klasy liceum i technikum. Są to publikacje różnych autorów, m.in. Beaty Jakubik, Dawida Kaczmarka, Jolanty Loritz-Dobrowolskiej, Renaty Anny Tyc czy Sebastiana Grabowskiego. Niektóre pozycje ukazały się w ramach znanych serii, w tym Odkrywamy na nowo i Biologia na czasie.

Podręczniki do biologii do 2 klasy liceum i technikum - szeroka oferta

Oferujemy książki do biologii w 2 klasie technikum i liceum obejmujące zakres podstawowy oraz rozszerzony. Publikacje te pozwalają opanować materiał wymagany w podstawie programowej, a także przygotować się do matury oraz podjęcia studiów medycznych i przyrodniczych. Książki omawiają zagadnienia związane z funkcjonowaniem różnych organizmów, w tym człowieka, roślin, zwierząt, wirusów czy bakterii. Podręczniki do biologii do 2 klasy liceum i technikum w obszerny sposób wyjaśniają anatomię oraz fizjologię człowieka, w tym procesy metaboliczne czy różne choroby. Podejmują również tematykę genetyki i biotechnologi.

Podręcznik może zawierać sekcje podsumowujące, pytania sprawdzające wiedzę, a także elementy ułatwiające jej przyswajanie i utrwalanie, np. mapy mentalne, fotografie, diagramy, infografiki, tabele czy schematy. Do niektórych publikacji dołączona jest płyta CD lub kod dostępu do aplikacji z materiałami interaktywnymi. Wiele książek do biologii w 2 klasie szkoły średniej zawiera ciekawostki, ukazujące np. sposoby wykorzystania odkryć biologicznych w codziennym życiu.

Ćwiczenia z biologii – 2 klasa liceum i technikum

Do wyboru są również zbiory zadań z biologi do 2 klasy technikum i liceum. Ich rozwiązywanie pozwala uczniom zweryfikować swoją wiedzę, a także przygotować się do sprawdzianów oraz egzaminu maturalnego. Warto wybrać pozycję zawierającą zadania o różnym stopniu trudności, które można dostosować do możliwości uczniów. Ćwiczenia z biologii do 2 klasy liceum i technikum sprzyjają kształtowaniu różnych umiejętności, w tym analizy procesów biologicznych, wyjaśniania związków przyczynowo-skutkowych czy przeprowadzania badań z zachowaniem zasad metodologicznych.

Sprawdź nasz asortyment książek do biologii do 2 klasy szkoły średniej i wyszukaj pozycję, której potrzebujesz.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!