Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do matematyki do 3 klasy liceum i technikum

W kategorii tej znajdują się książki do matematyki do 3 klasy liceum i technikum. Są to publikacje wielu wydawnictw, w tym Wydawnictwa Nowa Era, Oficyny Edukacyjnej Krzysztof Pazdro, Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego WSiP, Oficyny Wydawniczej Tutor, Wydawnictwa Aksjomat czy Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. Niektóre pozycje zaliczają się do znanych serii, w tym Prosto do matury, ABC maturalne i Matematyka: Poznać, zrozumieć.

Książki do matematyki do 3 klasy liceum i technikum - zakres podstawowy i rozszerzony

Z naszej oferty można wybrać podręcznik do matematyki w 3 klasie technikum i liceum z zakresu podstawowego lub rozszerzonego. Publikacje te omawiają teoretyczne aspekty różnych działów matematyki, m.in. geometrii analitycznej, funkcji logarytmicznej i wykładniczej, rachunku prawdopodobieństwa, statystyki czy geometrii przestrzennej. W wielu książkach najważniejsze pojęcia, twierdzenia i definicje zostały w czytelny sposób wyróżnione, np. kolorem, co ułatwia ich szybkie odnalezienie. Publikacje często zawierają sekcje wprowadzające i podsumowujące, a także pytania kontrolne.

Podręczniki do matematyki do 3 klasy liceum i technikum mogą być wzbogacone w infografiki, ilustracje, tabele czy schematy. W niektórych książkach znajdują się ciekawostki ukazujące praktyczne zastosowania matematyki w różnych dziedzinach życia.

Ćwiczenia z matematyki – 3 klasa technikum i liceum

Książka do matematyki do 3 klasy liceum i technikum może również mieć postać zbioru zadań. Publikacje te zawierają ćwiczenia kontrolne, pozwalające uczniowi zweryfikować swoje umiejętności i przygotować się do sprawdzianu. Ćwiczenia do matematyki w 3 klasie technikum i liceum to także książki z zadaniami otwartymi i zamkniętymi typu maturalnego, które wystąpiły na maturze w poprzednich latach. W niektórych pozycjach znajdują się odpowiedzi do zadań, porady, wskazówki, a także modelowe przykłady rozwiązań krok po kroku.

Sprawdź dostępne w naszej księgarni internetowej książki do matematyki do 3 klasy szkoły średniej i wybierz pozycję, która sprzyja skutecznemu opanowaniu materiału i pozwala dobrze przygotować się do matury.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!