Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do fizyki do 3 klasy liceum i technikum

W kategorii tej znajdują się książki do fizyki do 3 klasy liceum i technikum różnych wydawnictw. Do wyboru są podręczniki, zeszyty ćwiczeń, vademeca oraz maturalne karty pracy. Wśród autorów publikacji znajdują się m.in. Marcin Braun, Joanna Borgenstein, Krzysztof Byczuk, Bogdan Mendel, Alicja Nawrot i Jadwiga Salach.

Podręczniki do fizyki do 3 klasy liceum i technikum - zakres podstawowy i rozszerzony

Książki z naszego asortymentu omawiają wszystkie zagadnienia wymagane podczas matury. Można wybrać podręcznik z fizyki do 3 klasy technikum i liceum obejmujący zakres podstawowy lub rozszerzony. Przykładowe treści na tym etapie nauczania w szkole średniej to m.in. fale mechaniczne, optyka geometryczna, indukcja elektromagnetyczna, pole magnetyczne, modele przewodnictwa czy prąd stały.

Do wyboru są podręczniki, których struktura i układ graficzny sprzyjają szybkiemu oraz skutecznemu zapamiętywaniu najważniejszych informacji. W książkach znajdują się zazwyczaj liczne tabele, schematy, diagramy, infografiki, ilustracje oraz zdjęcia. Najważniejsze pojęcia i definicje są w czytelny sposób wyróżnione, a uczeń może korzystać z dołączonych wzorów czy tabeli stałych fizycznych.

Najczęściej podręcznik zawiera podsumowania poszczególnych działów, pytania kontrolne oraz opis eksperymentów wraz z komentarzem i wnioskami. Książka do fizyki do 3 klasy technikum i liceum może być ponadto wzbogacona o ciekawostki, dotyczące np. życia znanych naukowców czy roli fizyki w rozwoju cywilizacji i kultury.

Ćwiczenia z fizyki – 3 klasa technikum i liceum

Nasza oferta obejmuje także zbiory zadań z fizyki do 3 klasy liceum i technikum. Książki te pozwalają uczniom weryfikować oraz utrwalać swoją wiedzę, a także ułatwiają przygotowanie się do sprawdzianu, olimpiady fizycznej czy matury. Niektóre ćwiczenia z fizyki do 3 klasy technikum i liceum zawierają zadania typu maturalnego, zarówno otwarte, jak i zamknięte. Mogą one pochodzić z autentycznych arkuszy maturalnych. Do wyboru są także książki z zadaniami typu doświadczalnego.

Zapoznaj się z naszym asortymentem książek do fizyki do 3 klasy szkoły średniej i znajdź pozycję, której potrzebujesz.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!