Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum

W naszym asortymencie można znaleźć książki do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum. Są to publikacje różnych polskich wydawnictw, w tym Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego WSiP, Wydawnictwa Nowa Era, Wydawnictwa Stentor i Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Niektóre pozycje ukazały się w ramach serii, np. Ciekawi świata, Przeszłość to dziś czy Ponad Słowami.

Podręczniki do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum ułatwiające naukę

Do wyboru są książki, które omawiają z zachowaniem chronologii poszczególne epoki historycznoliterackie, w tym literaturę, język, filozofię, sztukę, film i kulturę. Podręcznik do języka polskiego w 1 klasie technikum i liceum powinien zawierać różne teksty do analizy i interpretacji, a także przykładowe reprodukcje dzieł sztuki.

Książka do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum w formie podręcznika umożliwia uczniom systematyzowanie i utrwalanie wiedzy. Mogą oni poznać różne motywy literackie, pojęcia, formy wypowiedzi, środki stylistyczne czy zasady gramatyczne. Dzięki czytaniu i krytycznej analizie fragmentów utworów literackich, uwrażliwiają się również na uniwersalne wartości.

Zeszyty ćwiczeń do języka polskiego 1 klasa technikum i liceum

Uczeń szkoły średniej powinien nie tylko poznać wiedzę teoretyczną z zakresu języka polskiego, lecz także potrafić zastosować ją w praktyce. W rozwijaniu kompetencji językowych pomoże mu zeszyt ćwiczeń do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum. Publikacje tego typu umożliwiają doskonalenie m.in. umiejętności krytycznej analizy utworów, wyrażania opinii, argumentowania czy tworzenia różnego typu wypowiedzi pisemnych.

Maturalne karty pracy do języka polskiego do 1 klasy liceum i technikum

Uczniowie przygotowujący się do matury mogą korzystać z książek zawierających maturalne karty pracy do języka polskiego w 1 klasie liceum i technikum. Znajdują się na nich zadania typu maturalnego, w tym przykładowe teksty literackie wraz z poleceniami. Oprócz zadań sprawdzających umiejętność czytania ze zrozumieniem, maturalne karty pracy mogą również służyć ćwiczeniu kompetencji językowych.

Repetytorium do języka polskiego w 1 klasie liceum/technikum

Aby uczeń mógł powtórzyć i utrwalić informacje zdobyte podczas lekcji, warto aby skorzystał z repetytorium do języka polskiego dla 1 klasy technikum i liceum. Publikacje tego typu zawierają wiedzę językową przedstawioną w zwięzły, odpowiednio uporządkowany i czytelny sposób. Książki te są przydatne zwłaszcza przed sprawdzianem i maturą z języka polskiego, zarówno w części pisemnej, jak i ustnej.

Sprawdź naszą ofertę książek do języka polskiego w 1 klasie szkoły średniej i wybierz jeden z dostępnych tytułów.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!