Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
Seria

Książki i podręczniki do fizyki. Klasa 2 liceum i technikum

Podręczniki do fizyki dla drugiej klasy liceum i technikum, wraz ze zbiorami zadań i kartami pracy ucznia stanowią podstawę nauczania tego przedmiotu. Polecamy książki do fizyki wydawnictw: Nowa Era, Operon i WSiP.

Podręczniki do fizyki klasa 2 liceum i technikum

Uczniowie szkół ponadpodstawowych mogą uczyć się fizyki z nowoczesnych podręczników opartych na aktualnej podstawie programowej MEN. Do najpopularniejszych książek do fizyki należy seria „Zrozumieć fizykę” wydawnictwa Nowa Era i „Fizyka 2. Podręcznik do liceum i technikum. Nowa edycja” (zakres rozszerzony lub podstawowy) Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.

Jaki podręcznik do fizyki dla drugiej klasy liceum?

W każdej szkole nauczyciele sami wybierają podręcznik do fizyki. Przed zakupem należy się upewnić, jakie książki do fizyki dla drugoklasistów obowiązują w danym liceum lub technikum i jaki zakres obowiązuje w danej klasie. Wszystkie dopuszczone do użytku podręczniki do fizyki – zakres podstawowy lub rozszerzony - są zgodne z podstawą programową, jednak mogą się różnić układem materiału, szatą graficzną i drobnymi szczegółami.

Zbiory zadań do fizyki dla klasy 2 i karty pracy ucznia

Oprócz podręcznika do fizyki uczniowie 2 klas szkół średnich używają często zbiorów zadań i kart pracy. Dzięki nim mogą przećwiczyć i utrwalić zdobytą wiedzę, a także – dzięki maturalnym kartom pracy - rozpocząć przygotowanie do matury z fizyki w zakresie podstawowym lub rozszerzonym. Popularny są zbiory zadań „Z fizyką w przyszłość. Zbiór zadań” (WSiP), „Zrozumieć fizykę. Zbiór zadań” (Nowa Era) lub „Fizyka 2. Zbiór zadań” (Operon).

Jeśli już wiesz, jakich książek do fizyki potrzebujesz do 2 klasy liceum lub technikum, zamów je u nas, wraz ze zbiorami zadań i maturalnymi kartami pracy. Dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi!

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!