Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
Seria

Podręczniki do matematyki klasa 4 liceum i technikum

Podręczniki do matematyki do klasy 4 szkoły średniej to aktualnie obowiązujące opracowania, w pełni zgodne z aktualną podstawą programową. Poza nimi na tej stronie znalazły się także oferowane przez nas zeszyty ćwiczeń uzupełniające poszczególne tytuły podręczników oraz publikacje wspierające przygotowania do egzaminu dojrzałości z matematyki, takie jak: testy, próbne arkusze oraz zbiory zadań maturalnych.

Podręczniki do matematyki 4 klasa LO i technikum

Podstawa programowa z matematyki dla 4 klasy szkół średnich zakłada naturalną kontynuację oraz rozszerzenie zagadnień poznanych przez uczniów we wcześniejszych latach edukacji. Jednocześnie poszerza ten zbiór o tematy z zakresu kombinatoryki, rachunku prawdopodobieństwa oraz stereometrii.

Podręczniki do matematyki do 4 klasy liceum, technikum oraz liceów profilowanych ułatwiają efektywne przyswajanie nowego materiału. Małe porcje teorii oraz różnorodne, specjalnie dobrane zadania o różnym stopniu trudności motywują uczniów do nauki oraz praktycznej weryfikacji zdobytych informacji. Struktura podręczników oraz sposób sformułowania w nich tematów stymulują rozwój myślenia matematycznego, zachęcają do samodzielnego poszukiwania informacji oraz rozwiązywania problemów matematycznych. Z kolei praktyczne podsumowania, przejrzyste tabele i wyróżniki teksu pomagają w skutecznym zapamiętywaniu najistotniejszych zagadnień oraz metodycznym przyswajaniu nowych treści.

Zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań i inne książki do matematyki do 4 klasy LO i technikum

Zeszyty ćwiczeń do matematyki do 4 klasy to zwykle opracowania, których zawartość w praktyczny sposób uzupełnia zakres tematyczny podręczników. Rozwiązywanie zawartych w nich zadań umożliwia utrwalenie nowo poznanego materiału, weryfikację swojego stanu wiedzy, a także skuteczne przygotowanie do zbliżających się sprawdzianów. W naszej propozycji nie zabrakło także zbiorów zadań maturalnych, na których praca znacząco ułatwia i systematyzuje proces przygotowań do matury z matematyki.

Sprawdź naszą ofertę książek do matematyki do 4 klasy liceum i technikum i wybierz z niej interesujące Cię tytuły.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!