Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do fizyki do 1 klasy liceum i technikum

W ofercie naszej księgarni internetowej znajdują się książki do fizyki w 1 klasie liceum i technikum. Są to publikacje autorstwa doświadczonych nauczycieli, m.in. Marcina Brauna, Jadwigi Salach, Weroniki Śliwy, Adama Ogazy, Marii Fiałkowskiej czy Bogdana Mendla. Asortyment obejmuje pozycje zaliczane do znanych serii wydawniczych, w tym Wybieram fizykę, Świat fizyki, Z fizyką w przyszłość, Odkryć fizykę czy Zrozumieć fizykę.

Podręczniki do fizyki – 1 klasa liceum i technikum

Do wyboru są zarówno podręczniki do fizyki z zakresu rozszerzonego do 1 klasy liceum i technikum, jak i obejmujące jedynie zakres podstawowy. Książki te są zgodne z aktualną podstawą programową, a także omawiają zagadnienia wymagane na maturze z fizyki. Przybliżają najważniejsze pojęcia i zjawiska fizyczne, a także zawierają ciekawostki, dotyczące np. wykorzystania odkryć fizycznych w różnych dziedzinach codziennego życia.

Niejedna książka do fizyki w 1 klasie technikum i liceum jest wzbogacona o liczne ilustracje, infografiki, wykresy, diagramy, fotografie oraz inne elementy graficzne, które pozwalają uczniom lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia. Niektóre pozycje zawierają również tabele stałych fizycznych oraz przedrostków SI. Podręcznik do fizyki w 1 klasie liceum lub technikum powinien zawierać sekcje podsumowujące, wyróżnienia najważniejszych informacji, a także opisy eksperymentów fizycznych. Można ponadto znaleźć książki z przykładowymi tekstami popularnonaukowymi.

Zbiory zadań z fizyki – 1 klasa technikum i liceum

Nasz asortyment obejmuje również książki, w których znajduje się zbiór testów z fizyki w 1 klasie liceum i technikum. Ich rozwiązywanie pozwala uczniowi lepiej przygotować się do lekcji, sprawdzianów oraz matury. Zbiory zadań z fizyki do 1 klasy technikum i liceum często zawierają przykłady prawidłowych odpowiedzi oraz omówienie krok po kroku sposobu rozwiązania.

Karty pracy ucznia z fizyki – 1 klasa liceum/technikum

Z niektórymi podręcznikami zostały skorelowane karty pracy ucznia z fizyki w 1 klasie technikum i liceum. Mogą być na nich zamieszczone m.in. wzory fizyczne wraz z ich opisem, krótkie podsumowania najważniejszych informacji czy przykładowe zadania do rozwiązania przed egzaminem maturalnym. Warto zdecydować się na perforowane karty pracy, które można z łatwością odrywać z książki, aby rozwiązać zadania, a następnie przekazać do sprawdzenia nauczycielowi.

Sprawdź naszą ofertę podręczników oraz innych książek do fizyki w 1 klasie liceum oraz technikum. Wybierz pozycję, która umożliwia efektywne zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z tej dziedziny nauk ścisłych

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!