Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do geografii do 1 klasy liceum i technikum

W naszym asortymencie znajdują się książki do geografii do 1 klasy liceum i technikum. Niektóre spośród publikacji zaliczają się do popularnych serii, w tym Czas na geografię, Nasz świat, Ciekawi świata czy Oblicza geografii.

Podręczniki do geografii – 1 klasa liceum i technikum – zakres rozszerzony i podstawowy

Podręcznik do geografii w 1 klasie technikum i liceum to obszerna książka, która umożliwia uczniom lepsze poznanie i zrozumienie otaczającego świata. Publikacje podręcznikowe z naszej oferty ukazują m.in. relacje pomiędzy człowiekiem a środowiskiem, globalne problemy społeczno-demograficzne, zagrożenia klimatyczne czy procesy geologiczne.

Książki do geografii w 1 klasie liceum i technikum w formie podręczników często zawierają fotografie ukazujące piękno natury. Można w nich również znaleźć infografiki, wykresy, diagramy i sekcje podsumowujące, pomagające w usystematyzowaniu zdobytej wiedzy. Nasz asortyment obejmuje podręczniki do geografii z zakresu rozszerzonego w 1 klasie technikum i liceum, a także podstawowego.

Zeszyty ćwiczeń do geografii – 1 klasa technikum i liceum

Uczeń powinien nie tylko zdobyć wiedzę geograficzną, lecz także potrafić zastosować ją w praktyce. W naszej ofercie można znaleźć zbiory zadań z geografii w 1 klasie liceum i technikum. Pozwalają one ćwiczyć umiejętności m.in. z zakresu posługiwania się mapami, analizy tekstów źródłowych i danych geograficznych czy korzystania z planów.

Maturalne karty pracy do geografii – 1 klasa liceum/technikum

W naszym asortymencie znajdują się również karty pracy ucznia do geografii w 1 klasie technikum i liceum. Do wyboru są zarówno maturalne karty powtórkowe pozwalające utrwalić wiedzę, jak i zawierające zadania geograficzne do rozwiązania.

Maturalne karty pracy do geografii w 1 klasie liceum i technikum pozwalają uczniom zapoznać się z formułą egzaminu maturalnego, a także dokonać samooceny swojej wiedzy i umiejętności. Niektóre publikacje zawierają przykładowe rozwiązania zadań krok po kroku oraz prawidłowe odpowiedzi.

Sprawdź naszą ofertę książek do geografii do 1 klasy szkoły średniej i znajdź pozycję, która pozwala w ciekawy sposób rozwijać wiedzę o naszej planecie.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!