Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Książki i podręczniki do chemii. Klasa 4 liceum i technikum

W tej kategorii znajdują się podręczniki do chemii dla klasy 4. liceum i technikum w zakresie podstawowym i rozszerzonym wraz ze zbiorami zadań przygotowującymi do egzaminu maturalnego opracowane przez specjalistów z dziedziny chemii zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Podręczniki do chemii 4. klasa liceum/technikum

Podręczniki do chemii dla klasy 4 liceum i technikum w przystępny sposób pozwalają na kontynuowanie nauki przedmiotu oraz poszerzanie zasobu wiedzy i zakresu umiejętności chemicznych nabytych w klasach poprzednich. Podręczniki do chemii dla klasy 4. liceum i technikum dostępne są w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Należy jednak pamiętać, że nowa forma matury zakłada jedynie zakres rozszerzony.

Książki do chemii klasa 4. liceum/technikum w zakresie rozszerzonym zostały przygotowane specjalnie z myślą o przyszłych maturzystach, którzy planują rozpoczęcie studiów na kierunkach przyrodniczych, medycznych lub technicznych. Podręczniki zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić uczniom przyswajanie wiedzy.

Przejrzysta i czytelna szata graficzna, wyróżnienia najważniejszych treści, podsumowania po każdym rozdziale oraz starannie opracowane opisy doświadczeń ułatwiają opanowanie niezbędnego materiału i uczą wnikliwej obserwacji i wnioskowania. Ważną częścią podręczników są również ćwiczenia praktyczne w formie zadań zamkniętych i otwartych, które umożliwiają uczniom samodzielne przećwiczenie poznanego materiału oraz sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce.

Zbiory zadań maturalnych z chemii

Zbiory zadań, arkusze maturalne i repetytoria skutecznie ułatwiają przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zawierają setki zadań z poprzednich egzaminów oraz ćwiczenia opracowane przez specjalistów z dziedziny chemii na potrzeby tego typu podręczników.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do chemii dla klasy 4. liceum/technikum oraz zbiorów zadań maturalnych i przygotuj się do egzaminu dojrzałości w najlepszy możliwy sposób.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!