Oral-B iO

Filtruj
Kategorie
Typ fotela
Typ urządzenia
Seria
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Cena produktu
Ocena
Wyczyść filtry

Seria: oral-b io usuń

Oral-B iO

Szczoteczki Oral-B iO

Marka Oral-B to światowej sławy producent elektronicznych szczoteczek do zębów, irygatorów, past, nici dentystycznych oraz innych akcesoriów przeznaczonych do higieny oraz pielęgnacji jamy ustnej. Twórcą marki jest amerykański periodontolog, który opracował i opatentował nowy rodzaj szczoteczki do zębów z miękkim, nylonowym włosiem, nie drażniącej dziąseł i zapewniającej dokładne czyszczenie jamy ustnej.

Od 2006 roku Oral-B należy do firmy Procter & Gamble - jednego z największym koncernów zajmujących się produkcją wysokiej klasy produktów kosmetycznych oraz środków higieny osobistej. Dostarcza innowacyjnych technologicznie rozwiązań, ułatwiających utrzymanie zębów i dziąseł w doskonałej kondycji. 

Szczoteczki magnetyczne Oral-B iO

Oral-B iO to rewolucyjne urządzenie wyposażone w liniowy napęd magnetyczny, który przenosi energię na końcówki włókien szczoteczki, co umożliwia niezwykle precyzyjne i dokładne czyszczenie. Posiada interaktywny wyświetlacz gwarantujący prostą nawigację po funkcjach oraz personalizację taką, jak wybór języka czy trybów czyszczenia. Przypomina także o konieczności wymiany końcówki szczoteczki. Inteligentny czujnik nacisku za pomocą sygnału świetlnego ostrzega o zbyt dużym lub zbyt małym nacisku szczoteczki na zęby i dziąsła. 

Sprzęt zintegrowany jest z dedykowaną aplikacją, która prowadzi użytkownika do osiągnięcia jak najlepszych efektów mycia zębów. Oral-B iO wyposażona w timer, badający czas trwania każdej sesji szczotkowania, zachęca do mycia zębów przez zalecane przez dentystów 2 minuty. Ciekawą funkcją szczoteczki jest tryb wybielania, który, dzięki zwiększonej mocy obrotów, usuwa przebarwienia i niweluje płytkę nazębną. Do kompletu zostało dołączone praktyczne etui, pozwalające w higieniczny sposób przechować szczoteczkę w torebce, plecaku czy torbie podróżnej. 

Wymienne końcówki Oral-B iO o innowacyjnej budowie włókien, które blakną w miarę zużycia informują o konieczności wymiany, aby zachować najwyższą skuteczność czyszczenia.

więcej

Dowiedz się więcej o szczoteczkach Oral-B

Wszystkie artykuły