Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria

Książki i podręczniki do chemii. Klasa 2 liceum i technikum

Podręczniki do chemii dla klasy 2. liceum i technikum opracowane przez uznane wydawnictwa edukacyjne takie, jak WSiP, Operon, czy Nowa Era pozwalają zrealizować założenia obowiązującej podstawy programowej uwzględniając potrzeby i oczekiwania współczesnych uczniów oraz nauczycieli. Podręczniki przewidziane na tym etapie nauczania obejmują treści z dziedziny chemii organicznej i poruszają zagadnienia wymagane na egzaminie maturalnym.

Podręczniki do chemii klasa 2. liceum i technikum - zakres podstawowy i rozszerzony

W naszym asortymencie dostępne są podręczniki do chemii do klasy 2. liceum ogólnokształcącego i technikum w zakresie podstawowym i rozszerzonym. W tej kategorii zebraliśmy również materiały ułatwiające przygotowanie się do egzaminu dojrzałości takie, jak maturalne karty pracy, zbiory zadań, repetytoria i arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat.

Podręczniki do chemii do klasy 2. liceum i technikum w sposób przejrzysty i przystępny prezentują trudne i złożone zagadnienia. Bloki tekstowe przeplatają się z interesującymi ilustracjami, fotografiami, infografikami oraz wyróżnieniami najważniejszych treści wartych zapamiętania, przez co nauka nie jest monotonna, a tematy są lepiej przyswajane.

Książki do chemii do klasy 2. edukują w zakresie teorii, ale także zachęcają do przeprowadzania samodzielnych obserwacji, doświadczeń i analiz. Skłaniają do wyciągania własnych wniosków i uczą precyzyjnego opisywania eksperymentów. Kształtują umiejętności obliczeniowe oraz umożliwiają zrozumienie najbardziej skomplikowanych procesów chemicznych.

Podsumowania umieszczone po każdym rozdziale pozwalają utrwalić najważniejsze informacje i powtórzyć zakres materiału przed sprawdzianem. Zeszyty ćwiczeń i zbiory zadań stanowią skuteczne narzędzia pozwalające sprawdzić swoją wiedzę w praktyce oraz wypracować umiejętności niezbędne na egzaminie maturalnym.

Wybierz podręczniki do chemii dla klasy 2. liceum i technikum dostępne w naszej ofercie i miej pewność, że sięgasz po sprawdzone i starannie przygotowane pozycje, z którymi nauka przedmiotu przyniesie oczekiwane rezultaty.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!