Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do chemii do 1 klasy liceum i technikum

W naszym asortymencie znajdują się książki do chemii w 1 klasie liceum i technikum, w tym podręczniki, zbiory zadań oraz maturalne karty pracy. Wśród nich mieszczą się publikacje zaliczane do popularnych serii, m.in. To jest chemia, Z chemią w przyszłość czy Chemia wokół nas.

Książki do chemii – 1 klasa liceum i technikum

Kategoria ta obejmuje książki do chemii w 1 klasie technikum i liceum z obszaru chemii analitycznej, organicznej oraz nieorganicznej. Do wyboru są podręczniki do chemii z zakresu rozszerzonego oraz podstawowego. Publikacje te pozwalają poznać i zrozumieć ważne pojęcia, substancje czy prawa chemiczne. Wyposażają ucznia w umiejętność planowania oraz bezpiecznego przeprowadzania doświadczeń, a także obserwacji i formułowania wniosków na ich podstawie.

Podręczniki do chemii dla 1 klasy liceum i technikum najczęściej zawierają wyróżnienia najważniejszych informacji, infografiki, ilustracje, sekcje podsumowujące i powtórkowe, a także sprawdziany do samooceny ucznia. W książkach można również znaleźć ciekawostki, dotyczące np. zastosowania chemii w różnych dziedzinach życia – w kosmetologii, farmacji, analityce żywności, przemyśle czy medycynie. Uczniowie mają też okazję poznać sylwetki znanych chemików oraz ich osiągnięcia. W niektórych podręcznikach znajduje się szeroka bibliografia, umożliwiająca pogłębienie wiedzy.

Ćwiczenia z chemii – 1 klasa liceum/technikum

W naszej ofercie znajdują się również książki zawierające zbiór zadań z chemii do liceum i technikum. Są to zadania o różnym poziomie trudności, zwykle uporządkowane według zagadnień. Ćwiczenia z chemii w 1 klasie technikum i liceum często zawierają przykładowe obliczenia i analizy, poprawne odpowiedzi, wskazówki oraz komentarze.

Maturalne karty pracy z chemii – 1 klasa liceum i technikum

Uzupełnieniem podręczników i zeszytów ćwiczeń są maturalne karty pracy z chemii w 1 klasie technikum i liceum. Znajdują się na nich m.in. najważniejsze informacje w skrótowej formie, ćwiczenia powtórzeniowe oraz przykładowe zadania maturalne, które mogą pojawić się na egzaminie – zarówno otwarte, jak i zamknięte. Ich rozwiązywanie pozwala uczniowi sprawdzić stopień opanowania materiału, a także przybliżyć sobie formułę matury i wymagania egzaminacyjne.

Zapoznaj się dokładniej z naszą ofertą książek do chemii w 1 klasie liceum i technikum. Wybierz spośród nich tytuł, który pomoże w przygotowaniu się do lekcji, sprawdzianów oraz matury z chemii.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!