Philips OneBlade

Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

OneBlade - maszynki i końcówki

W naszym asortymencie znajdują się maszynki do golenia z serii Philips OneBlade, w tym modele OneBlade Pro oraz Face + Body. Urządzenia te zostały stworzone zwłaszcza z myślą o mężczyznach, którzy zapuszczają brodę i chcą stylizować swój zarost. Można także dobrać kompatybilne z nimi ostrza.

Czym cechuje się golarka Philips OneBlade?

Maszynka do golenia OneBlade pozwala przyciąć i wymodelować brodę, a także pozbyć się owłosienia z innych części ciała. Dzięki zastosowaniu nożyka poruszającego się z prędkością 200 ruchów na sekundę, umożliwia zgolenie nawet długiego i twardego zarostu. Urządzenie jest wyposażone w nasadki do zarostu o różnej długości, np. 1, 3 czy 5 mm. Włosy można podcinać w dowolnym kierunku i tworzyć precyzyjne krawędzie, na co pozwala zastosowanie podwójnego ostrza.

Golenie przy użyciu golarki Philips OneBlade jest komfortowe i nie naraża na powstanie podrażnień. Stanowi to zasługę wykorzystania podwójnego systemu ochrony – zaokrąglonych końcówek oraz powłoki nadającej poślizg. Można bezboleśnie golić nie tylko brodę, lecz także szyję czy okolice pach – służy do tego nakładana nasadka ochronna.

Maszynka Philips OneBlade pozwala golić zarówno na sucho, jak i na mokro – z użyciem pianki lub bez jej zastosowania. Golarka ta jest wodoodporna, dlatego można jej używać pod prysznicem, a także czyścić pod bieżącą wodą.

Urządzenia z tej serii marki Philips mają optyczny wskaźnik LED poziomu naładowania akumulatora. Do wyboru są zarówno modele zasilane akumulatorowo, jak i akumulatorowo-sieciowo. Niektóre golarki występują w komplecie z pędzelkiem do czyszczenia ostrzy oraz etui do przechowywania.

Ostrza do maszynki Philips OneBlade

W naszym asortymencie znajdują się również ostrza do golarek Philips OneBlade. Są one oferowane w komplecie z nasadką ochroną do golenia włosów na ciele. Końcówki należy wymieniać średnio co 4 miesiące, jednak mocno jest to uzależnione od częstotliwości i sposobu użytkowania.

Porównaj maszynki do golenia z serii Philips OneBlade i wybierz model, który najbardziej przypadnie ci do gustu.

więcej