Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do informatyki do 1 klasy liceum i technikum

W tej kategorii zostały zgromadzone książki do informatyki w 1 klasie liceum i technikum. Ich autorami są m.in. Wojciech Hermanowski, Grażyna Koba, Danuta Korman, Jolanta Pokorska i Grażyna Szabłowicz-Zawadzka. Nasza oferta obejmuje podręczniki oraz zestawy ćwiczeń.

Podręczniki do informatyki – 1 klasa liceum i technikum

Aby uczeń mógł zdobyć teoretyczną wiedzę z różnych dziedzin IT, potrzebny jest mu podręcznik do informatyki. W 1 klasie technikum i liceum przykładowe zagadnienia omawiane podczas lekcji to m.in. zasady bezpiecznego korzystania z komputera, cyberbezpieczeństwo, systemy operacyjne czy administrowanie sieciami komputerowymi. Podręczniki do informatyki w zakresie rozszerzonym do klasy 1 technikum i liceum zawierają także umówienie języków programowania, np. C++ i Python, metod projektowania i utrzymywania aplikacji internetowych czy naprawy komputerów osobistych.

Podręczniki do informatyki w 1 klasie liceum i technikum często zawierają ciekawostki, dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii IT w różnych dziedzinach życia, m.in. w biznesie, medycynie czy nauce. Najczęściej są to książki z ilustracjami, fotografiami, infografikami, tabelami i diagramami. Treść jest podzielona na poszczególne zakresy tematyczne, a po każdym rozdziale znajdują się sekcje podsumowujące.

Ćwiczenia z informatyki – 1 klasa liceum/technikum

Są to książki do informatyki w 1 klasie technikum i liceum, które pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu IT. Uczeń może rozwiązywać zadania polegające m.in. na założeniu własnej strony internetowej, obsłudze edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych, zarządzaniu bazami danych, tworzeniu grafik czy własnych aplikacji.

Publikacje zawierające ćwiczenia z informatyki w 1 klasie liceum i technikum pomagają przygotować się do lekcji, sprawdzianów, matury, a także egzaminu zawodowego umożliwiającego uzyskanie tytułu technika informatyka.

Sprawdź, jak wiele starannie opracowanych książek do informatyki w 1 klasie szkoły średniej znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź wśród nich publikację, której potrzebujesz.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!