Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
Seria

Podręczniki do biologii – 1 klasa liceum/technikum

Kategoria ta obejmuje książki do biologii w 1 klasie liceum i technikum. Są to publikacje różnych wydawnictw, w tym Wydawnictwa Nowa Era, Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego WSiP czy Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak.

Podręczniki do biologii – 1 klasa liceum/technikum – zakres rozszerzony i podstawowy

Są to książki do biologii w 1 klasie technikum i liceum, które pozwalają lepiej poznać oraz zrozumieć procesy zachodzące w żywych organizmach. Publikacje w formie podręcznikowej zawierają uporządkowaną wiedzę m.in. z zakresu anatomii człowieka, genetyki, metabolizmu komórkowego, mikrobiologii, a także flory i fauny.

Podręcznik do biologii do 1 klasy liceum i technikum zazwyczaj przyjmuje atrakcyjną graficznie formę. Mogą znajdować się w nim fotografie, ilustracje, diagramy, infografiki i tabele, które ułatwiają przyswajanie wiedzy. Wiele książek zawiera także sekcje podsumowujące, testy sprawdzające wiedzę, a także ciekawostki biologiczne, np. na temat wykorzystania biologii w różnych branżach gospodarki. Do wyboru są zarówno podręczniki do biologii z zakresu rozszerzonego w 1 klasie technikum i liceum, jak i podstawowego.

Zeszyty ćwiczeń do biologii – 1 klasa technikum i liceum

W naszej ofercie znajdują się również zbiory zadań do biologii w 1 klasie liceum i technikum. Zawierają one m.in. ćwiczenia sprawdzające umiejętność analizy materiałów źródłowych, zadania polegające na przeprowadzaniu doświadczeń biologicznych, a także formułowaniu hipotez naukowych oraz ich weryfikacji. Zeszyty ćwiczeń do biologii w 1 klasie technikum i liceum zawierają zadania do wykonywania podczas lekcji oraz samodzielnie w domu.

Maturalne karty pracy do biologii – 1 klasa liceum i technikum

Już od początku nauki w szkole średniej uczeń powinien rozpocząć przygotowania do matury. Pomogą mu w tym karty pracy ucznia do biologii w 1 klasie technikum i liceum. Znajdują się na nich przykładowe zadania maturalne do rozwiązania, co pozwala zapoznać się z formułą egzaminu. Maturalne karty pracy do biologii do 1 klasy liceum i technikum mogą być perforowane. Można wtedy bez trudu oderwać je z książki, aby rozwiązać zadanie, a następnie przekazać nauczycielowi do sprawdzenia.

Sprawdź naszą ofertę książek do biologii w 1 klasie szkoły średniej i znajdź tytuł, który pozwoli dobrze przygotować się do lekcji, sprawdzianów oraz matury.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!