Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Funkcje blendera
  • więcej
Funkcje urządzenia
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Regulacja w stopniach
Sponsorowane
beWell,Blender Do Smoothie Ręczny Bezprzewodowy  Biały
beWell,Blender Do Smoothie Ręczny Bezprzewodowy Biały 159,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: EzakupowoSklep Finansujący reklamę: EzakupowoSklep
SM4000 Blender Smoothie bezprzewodowy FitMaker  biały
SM4000 Blender Smoothie bezprzewodowy FitMaker biały 198,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: empik Finansujący reklamę: empik
ZEEGMA,Bezprzewodowy Blender Przenośny  Vitamine Plus White ,300 W
ZEEGMA,Bezprzewodowy Blender Przenośny Vitamine Plus White ,300 W 167,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FANEO Finansujący reklamę: FANEO

Blendery do smoothie

Blendery do smoothie to funkcjonalne, kuchenne urządzenia z kategorii małego agd służące do szybkiego miksowania domowych koktajli i smoothie. Z pomocą blendera można rozdrobnić warzywa i owoce oraz przygotować zdrowe posiłki dla całej rodziny. 

W naszej ofercie dostępny jest  szeroki wybór blenderów do smoothie, które różnią się od siebie budową, parametrami oraz sposobem użytkowania. Działanie większości sprzętów opiera się na podobnej zasadzie. Po włączeniu urządzenia ostrza wprawiane są w ruch, powodując rozdrabnianie składników. 

Blendery do smoothie osobiste

Bardzo popularnymi modelami wśród blenderów do smoothieblendery osobiste i przenośne. Są to niewielkich rozmiarów, lekkie i poręczne urządzenia, które pozwalają w szybki, wygodny sposób miksować składniki i przyrządzać ulubione koktajle w domu, jak i poza nim. Blender do smoothie osobisty można zabrać ze sobą do pracy, szkoły, czy na siłownię i korzystać z jego funkcji o każdej porze dnia. 

Blendery przenośne to zwykle urządzenia mobilne i beprzewodowe, które nie wymagają podłączenia do gniazda elektrycznego. Zasilane baterią lub akumulatorem umożliwiają przyrządzenie na jednym ładowaniu kilku porcji smoothie. W zależności od modelu może to być 6,8 lub nawet 20 koktajli. W zestawie z blenderem zazwyczaj znajduje się także kabel USB, za pomocą którego w prosty sposób można naładować baterię za pomocą ładowarki samochodowej, laptopa lub powerbanka. 

Oferowane przez różnych producentów modele mogą być wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Funkcja Turbo, czy możliwość pracy w trybie pulsacyjnym ułatwia pracę z urządzeniem i czyni miksowanie jeszcze bardziej wydajnym i efektywnym. Zabezpieczenie przed przegrzaniem, czy przed przypadkowym uruchomieniem dają gwarancję bezpiecznego użytkowania z urządzenia. 

Blendery do smoothie kielichowe 

Blendery do smoothie kielichowe są to tzw. modele stacjonarne, które ustawia się na blacie lub szafce kuchennej. Zbudowane są z pojemnego plastikowego, szklanego lub tritanowego kielicha oraz obudowy, w której umieszczona jest elektronika. Blender do smoothie kielichowy z łatwością przygotuje koktajl nawet z twardych owoców i warzyw. Wystarczy wrzucić składniki do kielicha i włączyć automatyczny program miksowania. Niektóre urządzenia wyposażone są także w dodatkowe zamykane kubki umożliwiające zabranie ze sobą koktajlu do pracy lub na piknik. 

Sprawdź naszą ofertę blenderów do smoothie. Wybierz model przenośny lub kielichowy i na stałe wprowadź zdrowe nawyki w swoim życiu!

więcej

Blendery do smoothie – najczęściej zadawane pytania