Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Funkcje blendera
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Regulacja w stopniach
  • więcej

Blendery kielichowe

Blender kielichowy to nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, dzięki któremu można przygotować domowe owocowo-warzywne smoothie i koktajle. Z jego pomocą z łatwością stworzy się także pasty warzywne, hummus, sosy do sałatek lub masło orzechowe. 

Blender kielichowy to większe urządzenie od tradycyjnego modelu ręcznego. Sprzęt ustawia się na blacie kuchennym w pobliżu gniazda elektrycznego. Blender kielichowy zbudowany jest z trzech elementów - wydajnego ostrza, pojemnego kielicha z przykrywką oraz podstawy, która stanowi obudowę dla silnika.

Rodzaje blenderów kielichowych

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej klasy blendery kielichowe o różnych parametrach i funkcjonalnościach. 

Blender kielichowy tradycyjny 

Ten rodzaj blenderów kielichowych to klasyczne modele wyposażone w kielich. Wybierając sprzęt dla siebie, należy zwrócić szczególną uwagę na moc urządzenia, które waha się w granicach od 300 do nawet 2000 W. Im większa moc urządzenia, tym sprzęt efektywniej miksuje nawet twarde produkty, zapewniając gładką i jednolitą konsystencję. Materiał z którego wykonany jest kielich to kolejny ważny aspekt, który przy wyborze blendera należy uwzględnić. Do wyboru jest plastik, szkło lub nowoczesne tworzywo zwane tritanem. Najistotniejsze, aby materiał z którego wykonany jest kielich był wolny od BPA.

Blender kielichowy personalny 

Coraz popularniejsze stają się blendery personalne, w których pojemnik do miksowania stanowi jednocześnie kubek lub bidon umożliwiający zabranie ze sobą świeżo zmiksowanego smoothie do pracy, szkoły czy na siłownię. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które chcą prowadzić zdrowy styl życia. 

Blender kielichowy próżniowy 

Najnowocześniejsza technologia blenderów próżniowych pozwala zachować pełnię składników odżywczych zawartych w miksowanych produktach. Blender kielichowy próżniowy odsysa tlen z pojemnika przed miksowaniem sprawiając, że przygotowane posiłki są wartościowe przez długi czas oraz zachowują swoje walory smakowe.

Sprawdź szeroką ofertę blenderów kielichowych i wybierz model, dzięki któremu z przyjemnością będziesz mógł zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny!

więcej