Babyliss

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Babyliss

W kategorii tej znajdują się produkty francuskiej marki Babyliss. Są to m.in. lokówki, suszarki, suszarko-lokówki, prostownice czy trymery.

Historia marki Babyliss

Babyliss to marka powstała w 1961 roku we francuskiej miejscowości Montmartre. Na jej terenie działał wówczas mały salon fryzjerski, który prowadził M. Lelievre wspólnie N. Feldblumem. Wprowadzili oni na rynek lokówkę Babyliss, która szybko stała się bestsellerowym modelem. Cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza w Paryżu, a następnie zyskała popularność również poza Francją.

W kolejnych latach oferta była poszerzana o kolejne urządzenia do stylizacji włosów, a następnie również do depilacji, golenia, strzyżenia włosów, pedicure czy odnowy biologicznej. Od 1995 roku właścicielem marki jest amerykańskie przedsiębiorstwo Nonair. Popularny slogan Babyliss brzmi „Nasze pomysły czynią cię piękną”.

Lokówka Babyliss Pro

W naszym asortymencie można znaleźć różne modele lokówek marki Babyliss. Są to nowoczesne urządzenia, które pozwalają uzyskać efekt naturalnie wyglądających fal. Użytkownik może korzystać z opcji regulacji temperatury, funkcji jonizacji czy automatycznego wyłączania lokówki. Niektóre modele są wyposażone w nienagrzewające się końcówki, co pozwala uniknąć ryzyka poparzenia się.

Suszarka Babyliss

Do wyboru są również suszarki elektryczne o dużej mocy. Można za ich pomocą suszyć włosy zarówno na ciepło, jak i z użyciem zimnego nadmuchu powietrza. W ofercie Babyliss dostępne są suszarki z dyfuzorem, jonizatorem czy koncentratorem. Dzięki tym funkcjom można uniknąć ryzyka przesuszenia włosów, a także zadbać o ich odpowiednią objętość, nawilżenie czy efektowne wymodelowanie.

Prostownica Babyliss

Babyliss Pro to również prostownice przeznaczone do różnego typu włosów, w tym mocno skręconych i grubych. Urządzenia te są wyposażone w regulację temperatury, nienagrzewającą się końcówkę czy zabezpieczenie przed przegrzaniem. Niektóre prostownice do włosów Babyliss mają również tryb nawilżania kosmyków przy użyciu strumienia mikro mgiełki.

Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów marki Babyliss i wybierz urządzenie, które pomoże ci zadbać o zdrowe i piękne włosy.

więcej