Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do liceum i technikum - klasa 2

Kategoria ta gromadzi w jednym miejscu podręczniki do klasy 2 liceum z różnych przedmiotów nauczanych w szkole średniej, w tym: matematyki, języka polskiego, chemii, geografii, biologii, informatyki, wiedzy o społeczeństwie, przyrody, wiedzy o kulturze, religii, przedsiębiorczości, fizyki, religii, a także języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego czy niemieckiego.

Oprócz samych podręczników, warto zaopatrzyć się także w przybory i akcesoria do nauki, takie jak artykuły piśmiennicze czy zeszyty - wszystko to również znajduje się w naszej ofercie.

Podręczniki, które ułatwiają przygotowanie do matury

Książki te pomagają uczniom przygotować się do sprawdzianów i egzaminu maturalnego, a nauczycielom planować lekcje. Każda publikacja jest zgodna z nową podstawą programową oraz wytycznymi MEN. Można znaleźć pozycje obejmujące zarówno zakres podstawowy, jak i rozszerzony. Są to publikacje znanych wydawnictw, m.in. Operon, Nowa Era, PWN, WSiP, GWO, Greg, Odkrywamy na Nowo, Lektorklett, Oxford University Press, Helion Edukacja, Pearson Education, Direkt Neu czy Express Publishing.

Liczne podręczniki do drugiej klasy liceum i technikum z naszego asortymentu zawierają sekcje podsumowujące, zestawy ćwiczeń powtórzeniowych oraz przykładowe zadania maturalne wraz z prawidłowymi rozwiązaniami oraz podpowiedziami. Dzięki temu uczeń może na bieżąco weryfikować swoją wiedzę. W naszej ofercie można także znaleźć skorelowane z podręcznikami zeszyty ćwiczeń.

Angażujące książki do 2 klasy liceum

Wiele podręczników zawiera ciekawostki oraz przykłady praktycznego wykorzystania nauki w różnych dziedzinach codziennego życia. Ma to na celu zainteresowanie ucznia tematyką lekcji oraz zwiększenie jego motywacji i zaangażowania.

W korzystaniu z książek do 2 klasy liceum pomagają kolorowe ilustracje, infografiki, tabele, diagramy czy wykresy. Niektóre podręczniki zawierają ponadto odnośniki do stron internetowych, które pozwalają ambitnym uczniom pogłębiać zdobytą wiedzę.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do 2 klasy szkoły średniej. Możesz wyszukiwać pozycje m.in. na podstawie tytułu książki, przedmiotu, autora, wydawnictwa, nazwy serii czy sposobu dostawy.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!