Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do liceum i technikum - klasa 1

Kategoria ta obejmuje podręczniki do liceum i technikum po szkole podstawowej. Mogą z nich korzystać uczniowie klasy 1. szkoły średniej. W naszym asortymencie znajdują się publikacje wielu znanych wydawnictw, m.in. Wydawnictwa Nowa Era, WSiP, Wydawnictwa Szkolnego PWN, Oficyny Edukacyjnej Krzysztof Pazdro, Wydawnictwa Helion, Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, Longman czy Wydawnictwa Lektorklett. Do wyboru są książki z popularnych serii, w tym „Ciekawi Świata”, „Odkrywamy na Nowo”, Poznać Przeszłość”, „Prosto Do Matury” czy „Ponad Słowem”.

Podręczniki do pierwszej klasy liceum i technikum do nauk matematyczno-przyrodniczych

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór podręczników z takich dziedzin jak fizyka, matematyka, geografia, chemia, biologia czy geografia. Uczeń znajdzie w nich zrozumiałe wyjaśnienie trudnych praw rządzących światem, a także podsumowania i zadania powtórkowe. Pozna także liczne ciekawostki, dotyczące m.in. zastosowania matematyki i nauk przyrodniczych w różnych dziedzinach codziennego życia, w tym w biznesie, inżynierii czy medycynie.

Podręczniki do pierwszej klasy liceum oraz technikum pomagają dobrze przygotować się zarówno do sprawdzianów szkolnych, jak i matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Uczeń może korzystać z rozmaitych pomocy naukowych do szkoły średniej, takich jak np. zbiorów testów maturalnych, repetytoriów, map, diagramów czy tablic szkolnych - wszystkie te pomoce znajdują się w naszej ofercie.

Podręczniki do pierwszej klasy szkoły średniej: języki obce, nauki humanistyczne i społeczne

Asortyment obejmuje również podręczniki do klasy pierwszej liceum i technikum do języka polskiego, historii, przedsiębiorczości, religii, etyki, wiedzy o społeczeństwie czy wiedzy o kulturze. Książki te pozwalają poznać piękno polskiego języka i największe dzieła literackie. Umożliwiają także zrozumienie społecznych prawidłowości, kształtują świadomość patriotyczną oraz pomagają rozwijać umiejętności interpersonalne.

W ofercie znajdują się poza tym książki do nauki języków obcych dla uczniów pierwszej klasy liceum i technikum, w tym języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego czy łacińskiego. Podręczniki te pomagają doskonalić umiejętności komunikacyjne oraz przygotować się do egzaminu maturalnego.

Przejrzyj nasz zbiór podręczników do technikum i liceum po szkole podstawowej. Możesz wyszukiwać pozycje na podstawie przedmiotu, autora, nazwy serii czy wydawnictwa.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!