Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka MSI

MSI, właściwie Micro-Star International, to tajwańska firma specjalizująca się w branży informatycznej. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i produkowaniem sprzętu komputerowego oraz powiązanych z nim produktów i usług. W ofercie MSI można znaleźć m.in. laptopy, komputery PC, płyty główne, serwery, karty graficzne czy akcesoria do komputerów.

Rozwój przedsiębiorstwa ze wschodniej Azji

Firma MSI założona została przez 5 osób w Nowym Tajpej na wyspie Tajwan w 1986 roku. Przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność na Chiny Kontynentalne, zakładając w 2000 roku fabrykę w mieście Shenzhen, obok Honk Kongu. Rok później MSI założyło ośrodki badawczo-rozwojowe w Kunshan. W chwili obecnej przedsiębiorstwo zapewnia obsługę gwarancyjną w obu Amerykach, Azji, Australii i Europie, jest sponsorem wielu zespołów e-sportowych, a od 2010 roku jest także gospodarzem międzynarodowej imprezy MSI Masters Gaming Arena.

Partner e-sportowców i pracowników biurowych

Firma MSI oferuje szeroki wybór sprzętu gamingowego i biurowego, takiego jak laptopy i komputery stacjonarne oraz płyty główne, karty graficzne czy klawiatury do swoich urządzeń. Podzespoły te są uniwersalne i kompatybilne z urządzeniami produkowanymi przez inne firmy. Przedsiębiorstwo MSI wspiera rozwój e-sportu poprzez sponsorowanie i organizowanie zawodów i międzynarodowych mistrzostw gamingowych.

Nie tylko komputery i podzespoły

Wśród produktów MSI można znaleźć także inteligentne roboty czyszczące, serwery czy panoramiczne aparaty fotograficzne Wi-Fi. Firma stale się rozwija wprowadzając do swojej oferty zarówno całkowicie nowe pozycje, jak i nowsze i zmodernizowane wersję dostępnych już produktów, jak komputery, laptopy i karty graficzne. Największy sukces marka MSI odniosła jednak na produkcji sprzętu gamingowego oraz sprzętu elektronicznego do biur i domów, z czego czerpie największy zysk.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór komputerów, laptopów, klawiatur i wielu innych produktów marki MSI. Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy i wybierz najlepsze dla ciebie urządzenia MSI.

więcej