Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Trust

O marce Trust

Trust to holenderski producent sprzętu komputerowego, który rozpoczął swoją działalność w 1981 roku pod nazwą Aashima Technology B.V. W pierwszych latach funkcjonowania, przedsiębiorstwo zajmowało się przede wszystkim importem akcesoriów komputerowych, konsol do gier i gier wideo. W 1985 roku firma rozpoczęła produkcję własnych akcesoriów komupterowych sygnowanych marką Trust.

Trust jako oficjalny partner i sponsor wydarzeń sportowych

Dynamiczny rozwój przyniósł producentowi międzynarodowy sukces. W roku 1988 firma Aashima Technology B.V. otworzyła swoje pierwsze zagraniczne oddziały w Niemczech, Anglii, Włoszech i Francji. Od początku lat dziewięćdziesiątych firma funkcjonuje pod nazwą Trust International B.V. Obecnie posiada 19 biur zlokalizowanych w Europie i Azji, a produkty marki Trust dystrybuowane są w ponad 44 krajach świata.

Holenderski producent Trust angażuje się w akcje sponsoringowe i oferuje partnerstwo różnym wydarzeniom sportowym. W 2003 roku Trust okazał swoje wsparcie zespołom Minardi i Jordan biorących udział w wyścigach Formuły 1, a w 2009 roku marka została oficjalnym partnerem wydarzenia Red Bull Racing.

Trust - producent nowoczesnych akcesoriów komputerowych

Oferta Trust obejmuje nowoczesne i zaawansowane technologicznie akcesoria komputerowe, w tym myszki, klawiatury, głośniki, słuchawki, mikrofony, gamepady i kamery internetowe. Wszystkie wyroby Trust wykonane są z najwyższą starannością, dbałością o szczegóły oraz uwzględniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Klawiatury Trust

W ofercie marki Trust można znaleźć standardowe klawiatury do komputerów stacjonarnych oraz specjalistyczne klawiatury gamingowe.

  • Klawiatury tradycyjne Trust charakteryzują się klasycznym wyglądem i budową. Dostępne są zarówno sprzęty przewodowe oraz urządzenia działające w oparciu o technologię bluetooth. Klawiatury Trust gwarantują szybkie i precyzyjne pisanie oraz natychmiastowo reagują na nacisk.
  • Klawiatury gamingowe odznaczają się bardziej nowoczesnym designem i szeroką funkcjonalnością. Oferują bardzo wysoką precyzję i szybkość działania. Funkcja anti-ghosting pozwala na równoczesne naciśnięcie 8 klawiszy. Prędkość reakcji klawiszy można indywidualnie dostosować do sytuacji w grze poprzez możliwość regulacji poziomu DPI. Podświetlenie LED pozwala z powodzeniem prowadzić rozgrywkę nawet w zaciemnionym pokoju.
Słuchawki bezprzewodowe Trust

Innowacyjne słuchawki Trust, dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth gwarantują swobodę ruchu, a także doskonałą jakość dźwięku. Bezprzewodowy zasięg aż do 10 m umożliwia korzystanie ze słuchawek nawet z dala od urządzenia. Pojemna bateria zapewnia do 4 godzin aktywnego słuchania. Sterowanie dotykiem oraz wbudowany mikrofon ułatwiający dostęp do asystenta głosowego, pozwalają na szybką i komfortową obsługę słuchawek. 

więcej