Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki dla przedszkolaków

Przedszkole to okres beztroskiej zabawy z rówieśnikami, ale też czas przygotowywania się do nauki w szkole, poznawania świata oraz rozbudzania ciekawości dziecka. Z tego względu istotny jest dobór odpowiednich podręczników, które posłużą jako inspiracja oraz motywacja do doskonalenia różnych umiejętności, a także zdobywania wiedzy. Wiele propozycji zostało przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Podręczniki dla przedszkolaków uczą poprzez zabawę, łącząc nowoczesne rozwiązania ze sprawdzonymi doświadczeniami. 

Podręczniki dla przedszkolaków 

Istotnym aspektem jest dobór książek do wieku dziecka. W ten sposób wspomogą one prawidłowy i wszechstronny rozwój malucha zarówno w sferze poznawczej, społecznej, jak i emocjonalnej. Podręczniki do przedszkola wspierają warsztat pracy nauczyciela, a szereg porad specjalistów z dziedziny psychologii czy logopedii pomaga we współpracy z rodzicami. Najnowsze publikacje zawierają nowoczesne cykle edukacyjne, które umożliwiają dziecku wielokierunkową aktywność poznawczą, rozbudzając twórcze myślenie i kreatywność.  

Podręczniki do przedszkola 

Podręczniki przedszkolne zawierają pełną realizację podstawy programowej, dzięki czemu przygotowują dzieci do nauki w klasie pierwszej. Dostępne zestawy zawierające karty pracy, podręcznik, kolorowanki czy wycinanki, pozwalają trenować czytanie, pisanie, kolorowanie oraz rozwijać nieograniczone pokłady wyobraźni i zdolności manualne. W ofercie znajdziesz też wiele publikacji, które poprzez różne formy ćwiczeń, zabaw i quizów, wspierają analizę lektur oraz sprawdzają stopień opanowania zagadnień gramatycznych. Nie brakuje też tematycznych opowiadań wpajających wartości i kształtujących światopogląd dziecka. 

Każdą z pozycji wyróżnia atrakcyjna, bajkowa szata graficzna, która z pewnością zachęci zarówno rodzica, jak i malucha do zapoznania się z treścią podręczników. Zamów je za pośrednictwem naszej strony.  

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!