Filtruj
Kategorie
Materiał
Kolor
Marka
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Lunchboxy

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór lunchboxów służących do przenoszenia oraz przechowywania żywności. Dzięki pojemnikom dopasowanym do indywidualnych potrzeb, można zabrać ze sobą posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę lub kemping, a także przechować w nich niewykorzystane jedzenie w lodówce bez straty na jego jakości.

Rodzaje lunchboxów

Dostępne są różne rodzaje lunchboxów. Można wybrać pojemniki jednokomorowe lub lunchbox z przegródkami. Są także pudełka przystosowane do przenoszenia pokarmów płynnych, takich jak zupa, jogurt lub sos oraz wieloelementowe zestawy składające się z kilku mniejszych, szczelnie zamykanych pojemników.

Niektóre zostały dodatkowo wyposażone w sztućce umożliwiające spożywanie posiłków w dowolnym miejscu. Funkcjonalnym rozwiązaniem może okazać się także lunchbox termiczny utrzymujący ciepło gotowanych posiłków nawet przez kilka godzin. Ulepszoną wersją takiego pojemnika jest lunchbox podgrzewany, który podgrzewa jedzenie i utrzymuje jego temperaturę przez długi czas.

Lunchbox szklany to z kolei doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie i ceniących ekologię. Szkło nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie zmienia jej smaku, a także przez długi czas utrzymuje wysoką jakość przechowywanych produktów. 

Lunchbox do szkoły

W naszej ofercie można znaleźć lunchboxy przystosowane do potrzeb dzieci, które codziennie zabierają ze sobą drugie śniadanie do szkoły. Dedykowana dzieciom seria pudełek śniadaniowych marki Skip Hop to kolorowe pojemniki z zabawnymi podobiznami lubianych przez dzieci zwierząt.

Lunchbox do pracy

Pojemniki marki Curver dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala dopasować dla siebie idealny pojemnik na lunch do pracy. Niektóre lunchboxy można podgrzewać w mikrofalówce, inne wyposażone są w plastikowe sztućce. Z kolei pudełka w formie kubka pozwalają przenosić napoje, koktajle oraz zupy.

Sprawdź szeroką ofertę lunchboxów i wybierz najbardziej praktyczny i wygodny pojemnik dopasowany do twoich potrzeb! Lunchbox będzie też dobrym pomysłem na prezent dla dziecka, studenta czy osoby pracującej. 

więcej

Dowiedz się więcej o lunchboxach

Wszystkie artykuły

Nazwa kategorii – najczęściej zadawane pytania