Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Materiał
  • więcej
Przeznaczenie
  • więcej
Zastosowanie
  • więcej
Seria
  • więcej

Regały

Jednymi z najbardziej uniwersalnych oraz pojemnych mebli przeznaczonych do przechowywania są regały. Meble te są wielofunkcyjne ze względu na ilość półek, szafek, czy szuflad, a także swoje gabaryty. Można wykorzystać je zarówno w salonie, sypialni, gabinecie, pokoju dziecięcym, spiżarni, jak i w garażu.

Dzięki różnorodnej budowie, często zróżnicowanej liczbie i wysokości półek oraz różnym rodzajom, regały potrafią pomieścić wiele przedmiotów – od drobnych pamiątek, po ubrania, czy książki. Dodatkową zaletą jest ich wielkość – zazwyczaj są to wysokie meble, za pomocą których można wydzielić strefy pokoju, np. oddzielając część sypialną od dziennej w kawalerce.

Regał biurowy i regały na książki

Rodzaj regału warto dopasować do pokoju oraz wymagań użytkowników. Urządzając biuro, czy gabinet, w którym przechowuje się wiele dokumentów bądź rzeczy, których nie chce się eksponować, warto wybrać zamykany regał biurowy. Pozwoli on ukryć ważne dokumenty, czy zapas artykułów papierniczych.

Regały biurowe różnią się od innych mebli tego typu wysokością, szerokością, czy solidnością półek. Dzięki temu bez problemu można położyć na nich kilka ciężkich segregatorów o różnej wielkości, wypełnione po brzegi pudełka, kartony, czy pojemniki do przechowywania dokumentów.

W gabinecie, biurze, salonie, czy pokoju dziecięcym przydadzą się także regały na książki. Od regałów biurowych różnią się zazwyczaj budową – nie są zamykane, ponieważ służą głównie ekspozycji zarówno powieści, jak i innych rzeczy, których nie trzeba chować, np. ramek na zdjęcia, płyt, czy dekoracji.

W naszej ofercie można znaleźć regały na książki o różnorodnej kolorystyce, budowie (np. model przypominający kształtem drzewo, który sprawdzi się szczególnie w małych pomieszczeniach, czy wariant bez ścianek) oraz wykonane z różnych materiałów (np. ze sklejki, płyty MDF, całkowicie drewniane, lub częściowo metalowe). W naszym asortymencie można wybierać spośród regałów renomowany i znanych marek, np. firmy vidaXL, Fabryki Mebli Akord, czy Sara Meble.

Regał drabinka, komorowy, schodkowy

Szczególnie w przypadku pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym lub loftowym stylu sprawdzą się regały komorowe, które będą pasować zarówno do salonu, przedpokoju, gabinetu, jak i pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego. Ich prosta budowa oraz otwarte półki sprawiają, że regały komorowe w atrakcyjny sposób eksponują książki, dekoracje, kosze lub pojemniki do przechowywania.

Oprócz prostokątnych regałów komorowych można wybrać także regały schodkowe. Oba te rodzaje są do siebie podobne, jednak różnią się ilością półek oraz budową. Ponadto dodatkowo urozmaicają one wygląd wnętrza, dodając mu nowoczesności oraz stanowiąc dekorację samą w sobie.

Innym ciekawym rodzajem są regały drabinki. Będą pasować szczególnie do nowoczesnych pokojów dziennych, gabinetów, pokojów dziecięcych, a nawet łazienki. Ze względu na swój oryginalny kształt wyróżniają się nietypowym wyglądem oraz funkcjonalnością. Regał drabinka nie tylko ozdobi przestrzeń i przechowa książki oraz inne przedmioty, ale będą stanowić stelaż dla innych dekoracji, np. girland świetlnych.

Sposobów na przechowywanie książek, płyt, gier, dokumentów, czy wyeksponowanie dekoracji jest wiele. Sprawdź naszą ofertę i wybierz regał dla siebie.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów o regałach

Wszystkie artykuły

Regały - najczęściej zadawane pytania