Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej
Dla kogo
Licencja
  • więcej
Materiał
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Motyw
  • więcej

Worki

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór worków szkolnych dopasowanych do potrzeb i upodobań dzieci w różnym wieku.

Worki są niezbędnym elementem każdej szkolnej wyprawki. Służą do przenoszenia i przechowywania butów na zmianę do szkoły oraz stroju na lekcje wychowania fizycznego. Chętnie zabierane są także na zajęcia dodatkowe, wycieczki lub spotkania z rówieśnikami po szkole.

Pozwalają w wygodny i prosty sposób zmieścić i przenieść wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Zbudowane są z jednej obszernej i pojemnej komory oraz często z dodatkowej wewnętrznej kieszeni zamykanej na zamek umożliwiającej schowanie drobnych przedmiotów takich, jak pieniądze, telefon, czy dokumenty.

Niezawodne worki 

Worki na buty wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Najczęściej z poliestru, który jest dodatkowo wodoodporny, zmoczony szybko wysycha i nie blaknie pod wpływem słońca. Doskonale nadaje się do przenoszenia rzeczy w gorące słoneczne dni, jak i w deszczową lub mroźną pogodę.

Dopasowany do potrzeb worek szkolny 

Worek szkolny można schować w plecaku, ale także zawiesić go na plecach, na ramieniu lub przenosić w dłoni. Ściągany sznurkiem daje wiele możliwości stylizacji, a bogactwo dostępnego wzornictwa pozwala dopasować przedmiot do indywidualnego stylu każdego dziecka.

W naszej ofercie można znaleźć jednokolorowe worki w najmodniejszych barwach, a także zdobione ulubionymi zwierzętami i postaciami z bajek lub gier komputerowych. Dostępne są także worki odblaskowe oznaczone fluorescencyjną taśmą, które wspierają bezpieczny powrót dziecka ze szkoły do domu i sprawiają, że jest ono dobrze widoczne na drodze.

Popularne marki, takie Herlitz oferują najwyższą jakość swoich produktów. Wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz trwałością zastosowanych materiałów. Po worki szkolne Herlitz chętnie sięgają rodzice przedszkolaków, jak i nastolatkowie, którzy chcą czuć się modnie w szkolnej społeczności.

Sprawdź szeroką ofertę dostępnych worków szkolnych i wybierz model odpowiadający oczekiwaniom Twoim i Twojego dziecka.

więcej

Worki – najczęściej zadawane pytania