Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej
Okazja
  • więcej
Dla kogo
Materiał
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Rozmiar
  • więcej

Stroje i przebrania dla dzieci

Stroje i przebrania dla dzieci to bardzo bogaty katalog kostiumów, dzięki którym każde dziecko ma możliwość wcielić się w swojego ulubionego bohatera z bajek lub filmów animowanych, ukochane zwierzątko, komiksowego superbohatera lub po prostu postać, którą chce zostać w przyszłości. Nasza propozycja obejmuje przebrania i stroje, które bardzo dobrze sprawdzą się na karnawałowych balach i urodzinowych imprezach oraz kostiumy, które z powodzeniem wykorzystywać można podczas przedstawień teatralnych lub religijnych inscenizacji. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty, niemal każdy rodzic ma szansę odnaleźć w niej najlepszy strój dla swojej pociechy.

Stroje i przebrania dla dziewczynek

Księżniczki, aniołki, jednorożce, biedronki, kotki, żabki, Indianki i Egipcjanki to tylko niektóre przebrania, które znalazły się w naszej ofercie. Nie brakuje tu także strojów ulubionych bohaterek takich jak Elza i Anna z Krainy Lodu, Jasmina, Królewna Śnieżka, Bella, Aurora, Mała Syrenka, Wonder Woman oraz innych kobiecych postaci doskonale znanych z filmów i bajek. Wiele spośród nich występuje w pełnych zestawach, w których poza samym strojem, znalazły się także niezbędne do efektownego przebrania akcesoria takie jak diademy, rękawiczki, różdżki, doczepiane warkocze a nawet peruki. Dzięki tak skompletowanemu przebraniu, każda dziewczynka ma szansę w pełni upodobnić się do wybranej przez siebie postaci i spędzić w tej roli niezapomniane chwile podczas zabawy karnawałowej.

Stroje i przebrania dla chłopców

Harry Potter, Spiderman, Batman, Stormtrooper z Gwiezdnych Wojen, Iron Man, Super Mario, Shrek, a może niezwyciężony Hulk? Nasza propozycja to także bogaty wybór przebrań i strojów karnawałowych dla chłopców. Poza postaciami znanymi z filmów i bajek, bez problemu odnajdziesz tu klasyczne przebrania policjantów, żołnierzy, lekarzy, strażaków, astronautów, kowbojów oraz najróżniejszych zwierzątek, uwielbianych przez małych chłopców.

Przebrania dla najmłodszych

W naszej ofercie strojów i przebrań dla dzieci znalazła się także propozycja dla najmłodszych. Stroje biedronek, pszczółek, Kubusiów Puchatków, małych żółwików czy żabek to przebrania, które pasować będą nie tylko do karnawałowych przyjęć w żłobku czy przedszkolu, ale również mogą pomóc z stworzeniu niezapomnianej sesji fotograficznej naszego malucha.

Przejrzyj naszą ofertę strojów i przebrań dla dzieci i sprawdź, czy znajdziesz w niej kostium ulubionej postaci twojej pociechy.

więcej