… i wcale nie chodzi o tematykę, choć i ona bywa różnorodna. Najważniejsze jednak jest to, że kolorowanki i inne kreatywne książki przeznaczone dla starszych odbiorców to o wiele wyższy poziom zaawansowania, pozwalający zająć ręce i zabić czas przez wiele godzin.  Szukasz fajnej kolorowanki dla siebie? Sprawdź "empikowe" bestsellery i odkryj radość z oddania się artystycznemu szałowi.

Kup teraz

Kolorowanie: najlepszy sposób na relaks

W domu, w pracy, na uczelni, na ławce w parku… - kolorować możesz właściwie wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Wystarczy Ci zestaw dobrych kredek lub pisaków, kawałek miejsca na stole (lub innej płaskiej powierzchni), a do tego dobra kolorowanka - taka, która pozwoli Ci puścić wodze wyobraźni i przenieść w magiczny świat. Ich cała moc czeka na Ciebie na empik.com.

Po co w ogóle kolorować? Powodów jest mnóstwo. Przede wszystkim to dobry sposób na rozładowanie napięcia i pozbycie się stresu. Wystarczy, że złapiesz kredki w dłonie i dasz sobie kilka – kilkanaście minut, by kolorowanka pochłonęła Cię absolutnie i wyzwoliła z dręczących myśli. Wartość terapeutyczna jest wprost nieoceniona. A poza tym to świetna zabawa wyzwalająca kreatywność – to Ty przecież dobierasz barwy, tworząc własne obrazy z szarych i nijakich szablonów.

Kup teraz

Gotowy do rysowania? Jeśli tak, koniecznie sprawdź najlepsze kolorowanki z naszej oferty. Szczególnie polecamy:

Koniecznie sprawdź również wydania takie  jak „Połącz kropki. Niezwykłe obrazki do dokończenia i pokolorowania” – to kreatywna alternatywa dla klasycznych kolorowanek, która pozwala odkrywać zupełnie nowe światy. Nudzisz się na szkoleniu lub zebraniu w pracy, a może chcesz znaleźć zajęcie dla rąk w trakcie oglądania ulubionego serialu? To rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie!

Kup teraz