Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Marka
  • więcej
Okazja
  • więcej
Dla kogo
Materiał
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu

Stroje i przebrania dla dorosłych

Stroje i przebrania dla dorosłych to propozycja stworzona z myślą o osobach poszukujących najlepszego dla siebie kostiumu na karnawałowy bal lub imprezę. Poza klasycznymi i najchętniej wybieranymi strojami zarówno dla kobiet i mężczyzn, w naszej ofercie znalazły się także kostiumy bardziej oryginalne, niepowtarzalne oraz pełne humoru, takie jak przebranie za marchew, arbuza, dmuchane postaci dinozaurów, dmuchany strój sumo oraz wiele innych, które z pewnością zaskoczą i rozbawią współtowarzyszy karnawałowej zabawy. Tak złożona oferta umożliwia dobór przebrania, który pasować będzie zarówno do eleganckiego balu tematycznego, jak i najbardziej szalonej przebieranej domówki.

Damskie stroje karnawałowe

Czerwony strój charakterystyczny dla bohaterek filmu „Opowieść podręcznej”, elegancki zestaw retro z lat 20., szykowne suknie królowych i księżniczek, wierne kopie strojów starożytnych Egipcjanek, greckich bogini oraz orientale stroje gejsz, to tylko namiastka tego co, przygotowaliśmy w naszej propozycji strojów karnawałowych dla kobiet. Jeśli do propozycji tych dodamy liczne wariacje na temat strojów aniołów, diablic, piratek, zakonnic, wiedźm oraz różnorakich zwierząt, otrzymamy katalog, w którym każda kobieta ma szansę odnaleźć przebranie najlepiej pasujące nie tylko do jej charakteru i upodobań, ale także do przewodniego tematu imprezy, na którą się wybiera.

Stroje karnawałowe dla mężczyzn

Stroje na bal karnawałowy dla dorosłych to także bardzo bogata oferta dla mężczyzn. W naszej propozycji znalazły się najbardziej popularne mundury policjantów, żołnierzy, pilotów i marynarzy, utrzymane w stylistyce „Gorączki sobotniej nocy” liczne kostiumy fanów disco z lat 60. i 70., przebrania umożliwiające wcielenie się w postaci znane z filmów i seriali, mi.in. takie jak Lord Vader, hrabia Dracula, Asterix i Obelix, człowiek zagadka, Charlie Chaplin, a także wiele różnych wersji strojów księży, kowbojów, piratów, rycerzy oraz wielu innych postaci. W kategorii męskich strojów i przebrań nie mogło zabraknąć także kostiumów Świętego Mikołaja, które dodatkowo często występują w zestawie z okularami i brodą, czyli detalami niezbędnymi do pełnego i efektownego przebrania za ulubieńca wszystkich dzieci.

Sprawdź naszą ofertę strojów i przebrań dla dorosłych i zdecyduj, w którą postać zechcesz wcielić się podczas karnawałowej imprezy.

więcej