Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Zestawy do rysowania

Zestawy do rysowania i malowania to wspaniałe prezenty dla dzieci i dorosłych o artystycznych duszach. W naszym sklepie można wybierać spośród zestawów artystycznych najlepszych marek: Derform, Kayet, Djeco, Crayola, Staedtler, Multiprint, Panon, Iso Trade i wielu innych.

Zestawy do rysowania dla dzieci

Większość zestawów plastycznych w naszym asortymencie to produkty dla dzieci, zawierające różne akcesoria do rysowania i malowania. Najpopularniejsze zestawy artystyczne dla dzieci zawierają – razem lub osobno - kredki ołówkowe lub świecowe, pastele, farby akwarelowe, pędzle, ołówki i węgiel do rysowania. Opakowania i zawartości są dopasowane do rozmaitych gustów: można znaleźć kolorowy zestaw do rysowania dla dziewczynki i chłopca, dla starszych i młodszych dzieci.

Zestaw artystyczny dla dzieci często posiada motyw przewodni z ulubionym bohaterem np. Psi Patrol w wersji dla chłopca czy Kraina Lodu lub Barbie zestaw do rysowania dla dziewczynki.

Zestaw artystyczny w walizce

Zestawy przyborów do rysowania i malowania są zwykle pakowane w praktyczne pudełka lub piórniki. Niektóre mieszczą się w solidnych walizkach lub drewnianych skrzyneczkach. Zestaw artystyczny w drewnianej walizce jest łatwy do utrzymania w porządku, a opakowanie jest eleganckie i trwałe. Również zestawy do rysowania dla dzieci w walizce, taki jak zestaw artystyczny Kayet lub Djeco zestaw artystyczny, są bardzo praktyczne. Kiedy wszystkie kredki się wypiszą, walizka może służyć do przechowywania innych rzeczy.

Profesjonalne zestawy artystyczne

Profesjonalny zestaw do rysowania do podstawowe narzędzie pracy artysty. Zawarte w nim przybory muszą być najwyższej jakości. Często profesjonalne zestawy plastyczne zawierają jeden lub dwa rodzaje przyborów – np. ołówki różnej twardości (np. w zestawie Staedtler) lub zestaw węgli do szkicowania. Szczególnym produktem są kredki akwarelowe (akwarele w kredkach), które służą do rysowania, ale rozprowadzone wodą pozwalają uzyskać efekt farb akwarelowych.

Zestawy artystyczne dla początkujących

Zestaw do rysowania dla początkujących zawiera najczęściej większy wybór narzędzi, które nie muszą być profesjonalnej jakości. Są jednak na tyle dobre, aby rysowanie i malowanie było w pełni satysfakcjonujące dla początkującego artysty. Dzięki takim zestawom młodzi plastycy mogą wybrać ulubioną technikę tworzenia i wprawiać się w niej. Zestaw artystyczny jest także dobrym pomysłem na prezent dla każdego, kto lubi prace plastyczne.

Jesteś artystą zawodowym lub amatorem? A może chcesz kupić dziecku wspaniały prezent w postaci zestawu do rysowania? W każdym razie jesteś tu, gdzie możesz spośród mnóstwa najlepszych zestawów artystycznych dla dzieci i dorosłych.

więcej

Zestawy do rysowania – najczęściej zadawane pytania