Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Rok obowiązywania
  • więcej
Język
  • więcej

Kalendarze ścienne 2024

Praktycznym elementem wystroju wielu pokojów i biur, który dodatkowo pozwala świetnie uzupełnić różne aranżacje, jest kalendarz ścienny.

Rodzaje kalendarzy ściennych

W naszym asortymencie znajduje się szereg różnych tego typu organizerów na zbliżający się, 2024 rok. Proponujemy m.in. warianty wieloplanszowe, przedstawiające piękne krajobrazy, zdumiewającą architekturę i miasto, słodkie zwierzątka, takie jak psy i kotki, czy także zdjęcia przedstawiające sztukę. Ciekawym dodatkiem do pomieszczeń będą także kalendarze ścienne kwadratowe z pięknymi ilustracjami lub z postaciami z bajek i książek, doskonale pasujące do pokoju dziecięcego i młodzieńczego. Do popularnych rodzaji należą między innymi kalendarze ścienne Harry Potter oraz kalendarze na ścianę z bohaterami Marvela.W nasyzm asortymencie mamy również trójdzielne kalendarze ścienne na 2024 rok, a także warianty podłużne, jak i wersje mniejsze, typu zdzieraki. W zależności od rodzaju, mogą być wypełnione świetnymi fotografiami lub interesującymi informacjami.

Oryginalne kalendarze ścienne

Do wyboru są różne oryginalne kalendarze ścienne znanych i cenionych marek. Kalendarze ścienne Kukartka charakteryzują się wesołą kolorystyką i dużą ilośćią wzorów. Marka posiada m.in. kalendarz na ścianę z motywem kotów, psów oraz koni.

Piękne kalendarze ścienne ma w asortymencie również marka Bosz Kalendarze. Prezentują one znane i cenione dzieła artystów i malarzy, jak np. malarstwo Stanisława Ignacego Witkiewicza czy też ilustracje prac Zdzisława Beksińskiego.

Wybierz praktyczny dodatek z tej kategorii i stylowo udekoruj swój pokój lub biuro.

więcej