Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 2 lata usuń

Sponsorowane
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw  U244
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw U244 68,04 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: elektrostator Finansujący reklamę: elektrostator
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: macoco Finansujący reklamę: macoco
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych 89,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: wZbijanego Finansujący reklamę: wZbijanego

Klocki dla 2 latka

Budowanie z klocków to pasjonująca aktywność, idealna dla dzieci w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju. Dostępne są zestawy klocków dla niemowląt i małych dzieci, a także dla starszej młodzieży, która jest gotowa na bardziej zaawansowane wyzwania konstrukcyjne. W tej kategorii udostępniamy klocki dedykowane maluchom w wieku ok. 2 lat, doskonałe na początek rozwijającej przygody z budowaniem.

Zestawy klocków dla 2-latka - drewniane i plastikowe

Firmy zajmujące się produkcją zabawek oferują różne rodzaje klocków dla 2-latka, uwzględniających umiejętności rozwojowe i zainteresowania dzieci w tym wieku. Doskonałym wyborem na pierwsze klocki dla małych dzieci są naturalne, trwałe i łatwe do układania klocki drewniane. Zwykle nie posiadają one wypustek ani otworów, przez co proces budowania polega głównie na ustawianiu ich jeden na drugim, co pozwala na nieograniczone eksperymentowanie z układami.

Bardzo popularnymi klockami dla 2-latka są klocki plastikowe dostępne w szerokim zakresie kształtów, rozmiarów i kolorów, co pozwala na tworzenie różnorodnych konstrukcji. Tutaj, aby stworzyć budowlę potrzebna jest już większa precyzja dziecka, gdyż połączenie dwóch klocków wymaga trafienia w odpowiednie otwory i wypustki.

Klocki dla 2-latka - konstrukcyjne i magnetyczne

Klocki konstrukcyjne to ciekawa propozycja zabawki dla 2-latka, która łączy w sobie cechy klocków plastikowych i drewnianych, oferując dzieciom jeszcze większe możliwości tworzenia. Klocki konstrukcyjne zazwyczaj wykonane są z plastiku lub drewna i posiadają różnorodne kształty oraz elementy łączące, które umożliwiają budowanie zarówno płaskich konstrukcji, jak i trójwymiarowych modeli.

Dla dzieci w wieku 2 lat dostępne są także innowacyjne klocki magnetyczne, w których wnętrzu umieszczone zostały magnesy pozwalające na łatwe i szybkie łączenie poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Klocki magnetyczne mogą mieć wiele ciekawych kształtów, przez co pozwalają tworzyć fascynujące, przestrzenne konstrukcje.

Odkryj nasz szeroki asortyment klocków stworzonych specjalnie dla dwulatków i zaproponuj swojemu dziecku fascynującą aktywność, która będzie wspierać rozwój jego umiejętności manualnych oraz pobudzać wyobraźnię.

więcej