Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Moc urządzenia
  • więcej

Jajowary

Jajowar to urządzanie do gotowania jajek, które pozwala  szybko i wygodnie przygotować jajka tak, jak je lubimy — na miękko, twardo lub średnio. Jajowar to sprzęt kuchenny szczególnie doceniany przez osoby, których dieta jest bogata w jajka. Ze względu na możliwość jednoczesnego przygotowania kilku jajek, jajowary doskonale sprawdzają się także w kuchniach dużych rodzin. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli jajowarów, różniących się między sobą mocą, ilością jajek, które można w nich przygotować podczas jednego gotowania oraz ilością dostępnych funkcji.

Wygodna maszyna do gotowania jajek

Najważniejszymi cechami jajowarów jest możliwość regulacji stopnia ugotowania jajka, co w praktyce oznacza uzyskiwanie jajek przygotowanych w taki sposób, jak lubimy, z miękką, twardą lub średnio-ściętą konsystencją. Dodatkowo w naszej ofercie przygotowaliśmy modele wyposażone w sygnalizacje dźwiękowe oraz zmieniające kolor lampki, które informują o zakończeniu procesu gotowania. Dzięki połączeniu tych funkcji, przygotowanie jajek przy użyciu jajowarów jest procesem dużo łatwiejszym i mniej angażującym niż ma to miejsce w sytuacji standardowego gotowania jajek w wodzie. W naszej propozycji bez problemu odnaleźć można także niewielkich rozmiarów jajowary pojedyncze, które można  zabrać np. na wakacyjny wyjazd oraz sprzęty przeznaczone do jednoczesnego gotowania nawet ośmiu jajek.

Jajowary 3 w 1

Poza klasycznymi jajowarami, w naszej propozycji znalazły się także wielofunkcyjne urządzenia 3 w 1, które poza funkcją gotowania jajek, dają także możliwość beztłuszczowego smażenia oraz gotowania na parze. Dzięki temu, za pomocą jajowaru 3 w 1 w wygodny sposób można usmażyć omlet i jajka sadzone, ugotować ryż i kaszę oraz przygotować na parze warzywa lub ryby.

W naszej ofercie znajdziesz jajowary takich marek jak Clatronic, Sencor, Esperanza, Adler oraz innych producentów sprzętów AGD.  Sprawdź je wszystkie i wybierz jajowar, który najlepiej sprawdzi się w twojej kuchni.

więcej