Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Liczba poziomów półek
  • więcej
Funkcje suszarki spożywczej
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Zabezpieczenia

Suszarki spożywcze

Suszarki spożywcze to wygodne i funkcjonalne narzędzia, które w prosty sposób pozwolą przedłużyć trwałość warzyw, owoców i grzybów. Nasz asortyment obejmuje duży wybór suszarek do żywności producentów polskich i zagranicznych. Concept, Niewiadów, Sencor, Royal Catering, MPM, Clatronic – te i inne marki suszarek spożywczych znajdziesz w naszym sklepie. 

Suszarki spożywcze – prostota i wygoda 

Nowoczesne suszarki spożywcze to urządzenia do suszenia wielu rodzajów żywności za pomocą ciepłego powietrza. Nie musisz szukać osobnej suszarki do grzybów, do warzyw i owoców, czy suszarki do mięs. Typowa suszarka do grzybów i owoców ma komorę podzieloną na wiele półeczek umożliwiających swobodną cyrkulację powietrza, a także możliwość regulację temperatury i innych parametrów suszenia. 

Automatyczne suszarki do żywności 

Wymagającym proponujemy bardziej zaawansowane modele suszarek spożywczych, np. Sencor, Lund czy Royal Catering, z fabrycznie ustawionymi programami do suszenia różnych produktów. Dzięki nim wystarczy ustawić odpowiedni program, aby wysuszyć grzyby, owoce, warzywa, a nawet mięso. Temperatura, czas i inne parametry suszenia zostaną dostosowane automatycznie, a Ty nie musisz się o nic martwić. 

Jeśli nazbierałeś dużo grzybów albo owoce i jarzyny w Twoim ogródku obrodziły wyjątkowo obficie, poszukaj suszarki spożywczej! Dzięki niej w naturalny sposób zakonserwujesz nadmiar produktów, zachowując ich wartości odżywcze i smakowe. Suszarki do owoców i grzybów, proste suszarki do żywności, automatyczne suszarki spożywcze – w naszym asortymencie znajdziesz tę dopasowaną do Twoich potrzeb! 

więcej