Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Komiksy dla dzieci

Wśród pozycji zebranych tutaj znajdziesz przede wszystkim najpopularniejsze komiksy dla dzieci Papcia Chmiela, czyli Henryka Jerzego Chmielewskiego, Janusza Wincentego Christy czy René Goscinnego. Stworzone przez nich postacie i historie z nimi związane są znane niemalże na całym świecie, a wiele z nich można śmiało określić jako kultowe.

Bohaterowie i tytuły komiksów dla dzieci

Bohaterowie komiksów dla dzieci: Kaczor Donald, Kajko i Kokosz, Batman, Tytus, Romek i A`Tomek i wielu innych przeżywają różne przygody, które często opisywane są w wielotomowych seriach. Większość z nich została opublikowana w formie osobnych albumów i zeszytów. Dzięki temu dziecko może zbierać na swojej półce wybrane tytuły związane z ulubionym bohaterem lub kolekcjonować je, aż uda im się zdobyć wszystkie.

Wydania, które znalazły się w tej kategorii to między innymi „Kaczogród”, czyli znane opowieści o Sknerusie McKwaczu i innych bohaterach z Kaczogrodu. Inne śmieszne komiksy dla dzieci to przede wszystkim słynna seria „Przygody Gala Asteriksa”, a także „Kajko i Kokosz”, "Tytus, Romek i A`Tomek" czy „Lucky Luke”.

Komiksy dla dzieci i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz również krótkie komiksy dla dzieci i historie osadzone w świecie Minecraft. Zainteresują one szczególnie trochę starszych czytelników, którzy są fanami gry i mieli już okazję dobrze ją poznać.

Co ciekawe, wśród dorosłych również można znaleźć oddanych fanów wielu z tych serii komiksów, mimo że większość z nich była tworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych odbiorcach. Może to być świetną okazją do tego, aby dzielić pasje, spędzać czas razem i wspólnie z młodszymi członkami rodziny wymieniać się spostrzeżeniami na temat poznanych historii i bohaterów.

Czytając opowieści znanych autorów, najmłodsi poznają kultowe dla świata komiksu postacie i historie, na podstawie których w późniejszych latach tworzone były filmy, kreskówki, bajki i inne formaty. Razem z dzieckiem wybierz serie, które na stałe zagoszczą w jego biblioteczce i zainteresują go na dłużej.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.