Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Kraj Wydania
Seria
  • więcej

Komiksy dla dorosłych

W kategorii tej znajdują się komiksy dla dorosłych, do których scenariusze napisali znani autorzy, m.in. Garth Ennis, Neil Gaiman, Mike Mignola, Robert Kirkman, Jean Dufaux, Brian Azzarello, Alan Moore czy Frank Miller. Do wyboru są nie tylko komiksy dla dorosłych po polsku, lecz także napisane w języku angielskim, francuskim czy holenderskim.

Wśród komiksów 18+ znajdują się pozycje zaliczane do bestsellerowych serii, w tym Hellboy, Punisher, Batman, Kapitan Kloss, Armada, Sandman, Żywe Trupy, 100 naboi, Jeremiah czy Kaznodzieja. Kolekcja zawiera starannie wydane komiksy, zarówno w twardej, jak i miękkiej oprawie.

Czym cechuje się dobry komiks dla dorosłych?

Komiksy dla dorosłych są pełne dynamicznej akcji i trzymają czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony. Najczęściej są utrzymane w konwencji horroru, thrillera lub kryminału, a także mogą zawierać elementy fantastyki. W komiksach 18+ występują nie tylko superbohaterowie, lecz także różnego rodzaju niebezpieczne i przerażające postaci, np. wampiry, duchy, żywe trupy, mściwi bogowie czy demony.

Cechą charakterystyczną komiksów dla dorosłych jest czarny humor, wyrazisty język oraz liczne sceny walki i brutalnego wymierzania sprawiedliwości. Bohaterowie wykazują ogromną siłę fizyczną, a niektórzy posługują się ponadnaturalnymi zdolnościami. Świat rzeczywisty często przenika się z fantastycznym.

Komiksy dla dorosłych z wątkami społecznymi i erotycznymi

Komiksy 18+ często zawierają wątki erotyczne. Niektórzy autorzy komiksów dla dorosłych nawiązują również w swojej twórczości do aktualnych, w tym wzbudzających kontrowersje tematów społecznych, np. terroryzmu, oszustw finansowych czy działalności mafii.

Zapoznaj się z naszym asortymentem komiksów dla dorosłych czytelników i wybierz pozycję, która najbardziej cię zaintryguje.

więcej