Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Producent
  • więcej
Wydawca

Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz komputerową jest gadżetem bardziej potrzebnym, niż wielu osobom mogłoby się wydawać. Dzięki niej uchronisz przed zarysowaniami zarówno blat biurka, jak i samą mysz. Co więcej, nawet niewielkie nierówności na blacie mogą zaburzać płynność pracy kursora, co przeszkadza zwłaszcza w pracy grafika czy też podczas grania w wymagające gry.

Podkładka pod mysz z poduszką z wkładu żelowego

W naszej ofercie dostępne są podkładki pod mysz w wielu wersjach rozmiarowych, wzorniczych, a także o różnym kształcie. Szczególnie godna uwagi jest jednak ergonomiczna podkładka pod mysz z poduszką z wkładu żelowego, która zapewnia wygodne, zdrowe podparcie nadgarstka. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób spędzających dużo czasu przed komputerem: zapalonych graczy, pracowników biurowych, grafików komputerowych i wielu innych grup użytkowników profesjonalnych.

Tak zaprojektowana podkładka pod nadgarstek stanowi istotny element profilaktyki między innymi zespołu cieśni nadgarstka, do którego prowadzi nadmierne uciskanie nerwu pośrodkowego tej części ręki. Podkładka pod mysz żelowa dopasowuje się do kształtu i poziomu nacisku dłoni użytkownika, przy czym poduszka nie wgniata się, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywana przez kilka osób.

Duża podkładka pod mysz dla graczy

Warta polecenia jest również duża podkładka pod mysz, której budowa stanowi odpowiedź na wysokie wymagania graczy. Produkty z tej kategorii zapewniają najwyższy komfort użytkowania, nie ograniczają bowiem ruchów podczas dynamicznych, emocjonujących rozgrywek. Gamer nie musi obawiać się o to, że myszka nagle zjedzie z podkładki i wyląduje na twardszym podłożu, po drodze tracąc z nim kontakt, co ma zwykle fatalny wpływ na przebieg rozgrywki. Podkładki występują w różnych wersjach rozmiarowych oznaczanych symbolami literowymi S-XXL.

Sprawdź także naszą ofertę ergonomicznych i gamingowych myszy komputerowych, stanowiących idealny duet z podkładkami pod mysz dla graczy!

więcej

Podkładki pod mysz - najczęściej zadawane pytania