Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Genesis

Genesis działa w branży akcesoriów gamingowych od 2011 roku. Firma tworzy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla graczy znajdujących się na różnych poziomach zaawansowania. Myszka Genesis, klawiatura, słuchawki, a także fotele gamingowe zostały zaprojektowane tak, aby uczynić rozgrywkę bardziej komfortową i pomóc graczowi w każdej sytuacji – podczas grania w pojedynkę, w trybie multi, a także w trakcie nagrywania tutoriali i całonocnego streamowania.

Słuchawki gamingowe Genesis

Jednym z flagowych produktów firmy są słuchawki Genesis. Sprzęt audio przeznaczony dla graczy wyróżnia lekka, a mimo to bardzo wytrzymała konstrukcja. Urządzenie zapewnia dobrą jakość dźwięku zarówno odtwarzanego, jak i rejestrowanego. Słuchawki gamingowe Genesis znajdują się na giętkim i mocnym pałąku, a ich nauszniki są miękkie i wygodne. Stworzono je z materiału odpornego na pot i przegrzanie, dzięki czemu sprawdzają się nawet podczas długich rozgrywek. W ofercie dostępne są różne modele oraz warianty kolorystyczne.

Fotele Genesis dla graczy

Fotel gamingowy Genesis wyróżnia się szerokimi możliwościami regulacji siedziska. W wielu modelach zastosowano dodatkową poduszkę, która zapewnia punkt podparcia kręgosłupa w optymalnym dla zdrowia miejscu, a także podłokietniki gwarantujące wygodne oparcie dla przedramion. Sprzęt sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnych sesji gamingowych.

Podkładka pod mysz Genesis i inne akcesoria

Poza fotelami i słuchawkami firma produkuje wiele innych akcesoriów dla graczy. Wśród nich bardzo popularna jest myszka Genesis. Modele komputerowe przeznaczone dla gamerów obsługują szeroki zakres DPI, wyposażono je również w solidne przełączniki o wydłużonej żywotności. Aby poprawić komfort i osiągi w grach, warto zainwestować także w dodatkowe komplementarne akcesoria, takie jak podkładka Genesis. Tkanina, z której wykonano gadżet, zwiększa precyzję śledzenia ruchów myszy oraz redukuje tarcie o powierzchnię.

Inne ciekawe produkty stworzone z myślą o graczach to funkcjonalne kontrolery – klawiatura Genesis oraz pad Genesis. Akcesoria są wytrzymałe i gwarantują pełną wygodę podczas gry i nie tylko. Niektóre modele posiadają w gumowe nóżki z możliwością zmiany wysokości, inne wyposażono w widowiskowy system świetlny LED. Warto sprawdzić także sprzęt do nagrywania audio, m.in. mikrofony Genesis, które sprostają wymaganiom wszystkich streamerów – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych.

więcej