Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Rodzaj transmisji
Przeznaczenie
Zasięg słuchawek bezprzewodowych
  • więcej
Długość przewodu (m)
  • więcej
Wodoszczelność
Cechy dodatkowe
Kolor
Sprzedawca
  • więcej

Słuchawki z mikrofonem

W obecnych czasach elektonika ma duży wpływ w codziennej pracy, nauce czy rozrywce, a szczególnie sprzęt, dzięki któremu można łączyć się na odległość. Słuchawki z mikrofonem mogą być przydatne podczas konferencji online, streamowania gier w Internecie, prowadzenia zajęć online czy po prostu podczas rozmowy z osobą z innego miasta lub kraju. W gamingu jest to szczególnie istotne, gdyż od płynnej komunikacji między graczami zależny jest wynik całej rozgrywki.

Dodatkowe funkcje dla jeszcze lepszych efektów

Mikrofon w słuchawkach powinien być wyposażony w funkcję niwelacji szumów. Dzięki temu można uzyskać krystalicznie czysty dźwięk, który pełni jedną z ważniejszych funkcji w trakcie prowadzenia rozmowy głosowej. Filtr trzasków i odgłosów oddychania pozwoli na zredukowanie zakłóceń. Przycisk regulacji głośności zamontowany w nauszniku lub na przewodzie umożliwi szybkie i łatwe sterowanie. W wielu słuchawkach z mikrofonem istnieje również opcja ustawienia tonów niskich według własnych preferencji, tak aby połączyć je z dźwiękami gry.

Długa rozrywka bez kabli dzięki akumulatorom

Dla tych, którzy nie znoszą plączących się kabli ładujących zostały stworzone słuchawki z mikrofonem, wyposażone w wymienny akumulator, zapewniający działanie sprzętu przez 15 godzin po pełnym naładowaniu. Modele nauszne są zbudowane z miękkich gąbek, które przydadzą się podczas długich godzin spędzonych podczas grania lub pracy. Słuchawki douszne można przypiąć do ubrania za pomocą praktycznego, metalicznego klipsa.

Poszukując słuchawek z mikrofonem należy kierować się przede wszystkim własnymi upodobaniami i potrzebami. Na rynku dostępne są zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe o różnym czasie pracy po jednym naładowaniu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz słuchawki, które zachwycą Cię jakością dźwięku.

więcej

Słuchawki z mikrofonem – najczęściej zadawane pytania