Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki czytania

W kategorii tej znajdują się książki do nauki czytania dla dzieci. Asortyment obejmuje publikacje wielu autorów, w tym m.in. Justyny Bednarek, Ewy Nowak, Zofii Staneckiej, Rafała Witka, Agnieszki Stelmaszyk, Anny Paszkiewicz, Wojciecha Widłaka czy Joanny Krzyżanek. Do wyboru są publikacje wydane w ramach znanych serii, m.in. „Czytamy bez mamy”, „Przygoda z czytaniem”, „Zaczynam czytać z Martynką”, „Czytam sam”, „Czytamy sylabami”, „Pierwsze czytanki”, „Już czytam!” czy „Książkożercy”.

Książki do nauki czytania dla 6 latków

Publikacje z naszej oferty są przeznaczone dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Mają okazję ćwiczyć tę ważną umiejętność krok po kroku i we własnym tempie. Najpierw poznają pojedyncze literki alfabetu, następnie sylaby, pełne słowa, aż w końcu czytają całe zdania.

Książki do nauki czytania najczęściej uwzględniają stopniowe zwiększanie trudności poszczególnych zadań i czytanek. Dziecko może dzięki temu nabierać pewności siebie oraz wiary we własne możliwości.

Książki dla dzieci do nauki czytania zawierają mnóstwo zabawnych i pouczających historii pełnych przygód. Są to opowiadania, rymowanki, bajki, baśnie czy legendy. W niektórych pozycjach znajdują się kolorowe ilustracje oraz naklejki. Dzięki temu nauka staje się dla dziecka przyjemnością, co sprzyja szybkim postępom. Można także znaleźć publikacje ze słowniczkiem wyjaśniającym trudne słowa.

Książki dla dzieci do nauki czytania i nie tylko

Książki do nauki czytania pozwalają dzieciom nie tylko uczyć się czytać, lecz także zdobywać inne umiejętności oraz cenną wiedzę. W trakcie lektury mają okazję poznawać zasady gramatyki i ortografii, zwierzęta, rośliny, pojazdy, zawody czy wybitne osoby. W wybranych książkach znajdują się zadania, które pozwalają najmłodszym sprawdzić swoją wiedzę.

Zapoznaj się z naszym zbiorem książek dla dzieci do nauki czytania i wybierz pozycję, której tematyka najbardziej przypadnie do gustu twojej pociesze.

więcej