Gorące nowości

zobacz więcej
Gorące nowości Anyway
5/5
29,85 zł
34,30 zł
Gorące nowości Bliscy
0/5
28,80 zł
31,90 zł
Gorące nowości Nawiedzony dom
0/5
27,00 zł
29,90 zł
Gorące nowości Willa
0/5
22,50 zł
24,99 zł
Gorące nowości Fatum
0/5
27,00 zł
29,90 zł
Gorące nowości Schronienia
0/5
27,00 zł
29,90 zł
baner promocyjny baner promocyjny

Romantyczne historie na święta

zobacz więcej
Romantyczne historie na święta Rockin' winter
4.1/5
25,90 zł
36,90 zł
Romantyczne historie na święta Góra kłopotów
4.1/5
26,90 zł
44,90 zł
Romantyczne historie na święta Willa Pod Jemiołą
4.3/5
26,90 zł
44,90 zł
Romantyczne historie na święta Serce w prezencie
4.5/5
33,90 zł
42,99 zł
Romantyczne historie na święta Dużo miłości
4.5/5
26,90 zł
44,90 zł
baner promocyjny baner promocyjny

Audiobooki dla Ciebie

zobacz więcej

Popularne Serie

Bestsellerowi autorzy

Strefa słuchania

Audiobooki i ebooki w promocji

W naszej ofercie posiadamy tysiące audiobooków oraz ebooków w promocji, przeznaczonych zarówno dla dzieci, młodzieży, ale również czytelników kryminału, literatury obyczajowej, literatury faktu, thrillerów, horrorów, fantastyki, czy biografii. Spośród dostępnych ebooków i audiobooków warto pochylić się nad e-książkami z dziedzin takich jak biznes, psychologia, zdrowie, poradniki czy historia w celu rozwinięcia swoich kompetencji czy pasji.

Ebooki w promocji

Dbamy o to by nasi klienci mogli znaleźć tanie ebooki swoich ulubionych autorów, w tym m.in.: Remigiusza Mroza, B.A. Paris, Blanki Lipińskiej, Nicholasa Sparksa, Andrzeja Sapkowskiego, Wojciecha Chmielarza, Rafała Kosika, Harlana Cobena, czy Pauliny Świst.

Zakupione ebooki można czytać zarówno na czytnikach ebooków tj.: Kindle, PocketBook, InkBook w formatach epub, mobi czy pdf. Jeśli chcesz czytać ebooki na swoim smartfonie lub tablecie – pobierz naszą aplikację Empik Go dostępną na system Android oraz iOS – kupione e-książki automatycznie znajdą się w Twojej bibliotece!

Audiobooki w promocji

W naszym sklepie znajdziesz także tanie audiobooki czytane przez najlepszych lektorów, aktorów czy celebrytów. Do najchętniej słuchanych audiobooków w promocji należą: „Czuła przewodniczka” Natalii de Barbaro, „Potęga podświadomości” Josepha Murphy’ego, „Grube wióry” Rafała Paczesia czy „Afryka Kazika” Łukasza Wierzbickiego. Warto przejrzeć również katalog bajek, baśni, historii w postaci audiobooków dla dzieci – jest to świetna alternatywa dla wieczornej kołysanki lub do posłuchania przy zabawie.

Oferujemy ebooki i audiobooki w promocji nawet do -60%, rabaty ulegają zmianie cyklicznie, dlatego warto na bieżąco sprawdzać, jakie tanie ebooki i audiobooki widnieją na naszych wirtualnych półkach. Zachęcamy szczególnie do przyjrzenia się popularnym seriom takim jak Chyłka, Wiedźmin, Siedem Sióstr, Jack Reacher, Felix, Net i Nika.

Sprawdź pełną ofertę ebooków oraz audiobooków w promocji i znajdź coś odpowiedniego dla siebie lub sprezentuj ulubioną literaturę rodzinie i przyjaciołom.

więcej