Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Format
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki o informatyce

Dzisiejszy świat wręcz zanurzony jest w świecie komputerów i nowoczesnej technologii elektronicznej. Współczesne oprogramowania usprawniają pracę oraz wyręczają pracowników, wykonując za nich wiele mozolnych czynności. Audiobooki i ebooki o informatyce z naszej oferty wyjaśniają m.in. funkcjonowanie bitcoinów i programów edytorskich.

Ebooki o programowaniu, sieciach i serwerach

Ebooki o informatyce to w dużej mierze pozycje o charakterze poradnikowym oraz podręcznikowym pomagające opanować sztukę programowania. Poznanie popularnych standardów, takich jak HTML5 i CSS3, pomogą w implementacji stron internetowych. Poznanie języka programistycznego JavaScript pozwala na dodanie dynamicznych elementów do strony, co zapewnia jej interaktywność.

Książki elektroniczne dostępne w naszej ofercie dostarczają również wiedzy o funkcjonowaniu aplikacji mobilnych oraz gier komputerowych. W internetowej kolekcji znajdują się również pozycje dotyczące analiz rynkowych i biznesowych dotyczących m.in. modelowania organizacji. W ofercie znajdują się również pozycje dla osób początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem.

Ebooki o systemach operacyjnych, bezpieczeństwie i grach komputerowych

W naszej elektronicznej kolekcji znajdują się ebooki poświęcone systemom operacyjnym. Wiedza zawarta w tego rodzaju pozycjach pozwala poprawić zarządzanie procesami dokonującymi się na komputerze. Ebooki o bezpieczeństwie w sieci pozwolą uzyskać wiedzę, dzięki której ustrzec można się przed wirusami, podejrzanymi załącznikami, a nawet dowiedzieć się o sposobach zabezpieczania smartfonów. W naszej internetowej kolekcji znajdują się również ebooki dotyczące gier komputerowych (np. Minecraft). Dzięki nim początkujący gamer może ustrzec się przed wieloma błędami, popełnianymi przez amatorów internetowej rozrywki.

W naszej ofercie znajdują się również m.in. książki dotyczące działalności e-commerce, poradniki UX i UI oraz podręczniki pomagające przeprowadzać rzetelne analizy danych. Nasz asortyment to te, oraz inne, różnorodne, specjalistyczne ebooki. Informatyka z nimi stanie się łatwa - kup ebook i zobacz!

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!