Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Język
  • więcej

Audiobooki obcojęzyczne

Audiobooki obcojęzyczne to książki w formie nagrań mp3, które ułatwiają naukę języka obcego. Każda z nich jest czytana przez zawodowego lektora, aktora lub native speakera. Dzięki temu nauka języka obcego staje się bardziej efektywna.

Audiobooki po angielsku i nie tylko

W naszej ofercie znajduje się wiele pozycji pozwalających rozwijać znajomość angielskiego, lecz nie brakuje również audioksiążek w innych językach, np. niemieckim, francuskim czy włoskim. Można zaleźć pozycje dla osób w każdym wieku – dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Polecamy zarówno klasykę polskiej oraz światowej literatury, jak i znane współczesne utwory. Nasza kolekcja gromadzi dzieła takich autorów jak m.in. Agatha Christie, John Sparkes, J.R.R. Tolkien, Stanisław Lem, Terry Pratchett, Frank Herbert, Arthur Conan Doyle, Jane Austen, Haruki Murakami, David Henry Thoreau czy Katy Evans. Proponujemy audiobooki kryminalne, fantasy, popularnonaukowe, przygodowe, sensacyjne, fabularne i wiele innych.F

Skuteczna nauka dzięki audiobookom obcojęzycznym

Audiobooki językowe pozwalają zachować stały kontakt z językiem obcym. Ich słuchanie umożliwia osłuchanie się z jego melodią i rytmem, a także wychwycenie oraz przyswojenie prawidłowego akcentu. Jest to również efektywny sposób przyswajania i utrwalania nowego słownictwa. Dzięki audioksiążkom po angielsku nauka staje się zarazem skuteczna oraz przyjemna. Wystarczy wybrać pozycję swojego ulubionego autora, serii czy gatunku.

Audiobooki językowe z efektami dźwiękowymi

Wiele nagrań zostało wzbogaconych dźwiękami otoczenia, np. przyrody. Audiobooki obcojęzyczne pozwalają wsłuchać się m.in. w szum wiatru, szelest liści, śpiew ptaków, dźwięk strumyka czy hałas uliczny. Dzięki temu można jeszcze lepiej niż podczas czytania książki wczuć się w klimat powieści.

Dzięki audiobookom językowym nauczysz się prawidłowej wymowy, z uwzględnieniem lokalnego akcentu. Dlatego znajdź audiobooki o interesującej cię tematyce i w wybranym języku i rozwiń swoje umiejętności językowe.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!