• PaulinaHoltz

 • MariaSeweryn

 • AnnaDereszowska

 • MałgorzataLewińska

B.A Paris, Sophie Hannah, Clare Mackintosh, Holly Brown

DUBLERKA

Musisz odegrać swoją rolę

ORYGINALNY SERIAL AUDIO Empik go logo

*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.

Thriller psychologiczny napisany przez mistrzynie gatunku: B. A. Paris, Sophie Hannah, Clare Mackintosh i Holly Brown. Zagrany brawurowo przez Annę Dereszowską, Paulinę Holtz, Małgorzatę Lewińską i Marię Seweryn.

Jak daleko się posuniesz, by chronić swoją córkę? Cztery matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom – zanim będzie za późno.

Córki Carolyn, Bronnie, Elise i Kendall uczą się w Akademii Sztuk Scenicznych Orli Flynn. Były paczką przyjaciółek, dopóki nie zaczęły się między nimi tarcia, które omal nie skończyły się tragicznie… Wydaje się, że wszystko wróciło między nimi do normy, kiedy jednak przychodzi nowy rok szkolny i dołącza do nich nowa tajemnicza uczennica, szkoła zaczyna przypominać kłębowisko żmij. Matki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i ochronić swoje córki. Jednak żeby odkryć prawdę o tym, co naprawdę im zagraża, będą musiałby zaryzykować, że na jaw wyjdą ich własne sekrety…
Posłuchaj serialu w aplikacji Empik Go.

Czytaj więcej

Premiera w aplikacji Empik Go: 29/07/2020
Kolejne odcinki 2 razy w tygodniu w aplikacji.

W rolach głównych

 • zdjęcie aktora

  Anna Dereszowska

  Elise

  Prawdziwa businesswoman, osiągnęła sukces w biznesie, i to w branży zdominowanej przez mężczyzn. Stoi na czele firmy medycznej Bondical. Elise czuje się jednak źle z tym, że całe życie poświęca raportom. Myśli o zmianie proporcji – mniej pracy, więcej rodziny. Aby ochronić córkę przed niebezpieczeństwem pojawiającym się w szkole – nie przebiera w środkach.

 • zdjęcie aktora

  Paulina Holtz

  Kendall

  Rok wcześniej przeprowadziła się z córką – Ruby – z Los Angeles do Londynu, oficjalnie dlatego, że chciała, by Ruby uczęszczała do najlepszej szkoły sztuk scenicznych, Akademii Orli Flynn. Nie jest to cała prawda… Kendall zostawiła za sobą męża, idealny dom, całe dotychczasowe życie w Hollywood i całą przeszłość. Chciała, by obie mogły odciąć się od tego, co przeżyły: ona traumę walki z rakiem, Ruby – pomówienia o nękanie koleżanki z klasy, które zniszczyły jej życie.

 • zdjęcie aktora

  Małgorzata Lewińska

  Bronnie

  Gdyby nie ona i jej dar dyplomacji, sytuacja w Akademii Orli Flynn wyglądałaby o wiele gorzej. Bronnie poświęciła życie i swój talent dla rodziny – choć jej pasją jest teatr, przez lata zajmowała się tylko mężem i dziećmi. I choć w oczach niektórych jest po prostu garderobianą, ona wie, że jej poprzedniczka zrezygnowała, kiedy poznała możliwości Bronnie. Zauważył je również dyrektor akademii – i zakulisowo powierzył jej sprawy o wiele ważniejsze niż dbanie o stroje dziewcząt.

 • zdjęcie aktora

  Maria Seweryn

  Carolyn

  To prawdziwa mieszanka wybuchowa, pełna kontrastów i sprzecznych emocji. Jest profesorem prawa w Cambridge i mogłoby się wydawać, że choćby dlatego powinna być najbardziej opanowaną ze wszystkich matek, ale jest zupełnie odwrotnie. Rok przed tym, nim rozpoczyna się akcja książki, jej córka Jess, nękana przez Ruby, córkę Kendall, na kilka dni uciekła z domu. Te dni bezradności, kiedy nikt nie wiedział, co stało się z jej dzieckiem, odcisnęły na Carolyn piętno.

Empik go logo

Niesamowite historie w każdej chwili

Słuchaj serialu „Dublerka” w aplikacji Empik Go. Co tydzień 2 nowe odcinki.

Wybieraj też spośród ponad 100 tys. ebooków, audiobooków i podcastów.

Wypróbuj *

* Dołącz do społeczności abonentów Empik Go, wybierając jeden z dogodnych abonamentów. Anuluj w dowolnym momencie.

Masz kod promocyjny? Zrealizuj go tutaj

zdjęcie serialu na ekranie

Jedno konto. Słuchaj i czytaj na wielu urządzeniach

 • ikona aplikacji

  Telefon i tablet

  link do applikacji link do applikacji link do applikacji
 • ikona aplikacji

  Apple CarPlay

  link do applikacjiikona aplikacji
 • ikona aplikacji

  Czytniki

  link do applikacji
  logo PocketBook pokazujące dodatkowe informacje po kliknięciu

  PocketBook

  Aby zobaczyć aplikację Empik Go na czytniku PocketBook należy zaktualizować urządzenie do najnowszej wersji oprogramowania. Jesteśmy dostępni na modelach Touch Lux 5, Touch HD 3, InkPad 3, Color.

Kulisy powstawania serialu

arrow right arrow right
 • zdjęcie slajdera
 • zdjęcie slajdera
 • zdjęcie slajdera
 • zdjęcie slajdera
 • zdjęcie slajdera
 • zdjęcie slajdera